360°-BEELD
Dubbele rol voor apparaten - polyamide rollen - wiel-Ø 50 tot 75 mm - bouwhoogte 74 tot 102 mm - draagvermogen 80 tot 100 kg
Artikelnummer:
952911095000
Uitvoering
| Wiel-Ø | 50 mm |
| Wielbreedte | 2 x 18 mm |
| Bouwhoogte | 74 mm |
| Uitsteekl | 24 mm |
| Draagvermogen | 80 kg |
Toepassing
- De zwenkbare dubbele rol voor apparaten is geschikt voor universeel gebruik.
- De glijgelagerde wielen zijn volledig vervaardigd uit polyamide.
- De lichte behuizing, waarvan de vorkkop dubbel kogelgelagerd is, is vervaardigd uit verzinkt plaatstaal.
- De rol is vrijwel onderhoudsvrij.
- Materiaal wiel - polyamide
- Materiaal behuizing - gegalvaniseerd plaatstaal
- Lagers - Glijlagers
- Wiel-Ø - 50 tot 75 mm
- Wielbreedte - 2 x 18 tot 2 x 25 mm
- Hoogte - 74 tot 102 mm
- Uitsteeklengte - 24 tot 31 mm
- Platte afmetingen - 60 x 60 mm
- Gatenpatroon - 38 x 38/48 x 48 mm
- Schroefgat-Ø - 6,2 mm
- Draagvermogen - 80 tot 100 kg
| € 4,65 |
| Prijs incl. btw. |
| € 5,90 e verzendkosten |
Levertijd 7-10 werkdagen
Heeft u vragen?
Wij helpen u graag verder!
Wij helpen u graag verder!
Uitvoeringen (2)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Uitsteekl
Draagvermogen
Artikelnummer: 952911095000
Uitvoering
| Wiel-Ø | 50 mm |
| Wielbreedte | 2 x 18 mm |
| Bouwhoogte | 74 mm |
| Uitsteekl | 24 mm |
| Draagvermogen | 80 kg |
Artikelnummer: 952911095200
Uitvoering
| Wiel-Ø | 75 mm |
| Wielbreedte | 2 x 25 mm |
| Bouwhoogte | 102 mm |
| Uitsteekl | 31 mm |
| Draagvermogen | 100 kg |
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven