Afvalzak - LDPE - inhoud 300 tot 2500 l - transparant - prijs per VE

Artikelnummer:
906100603391
Uitvoering
Inhoud2500 l
Afmetingen HxBxD1250 x 850 x 2500 mm
VE40 stuks
Toepassing
  • De afvalzakken zijn geschikt voor volumineus, licht afval zoals verpakkingsresten, piepschuimresten, folie en dergelijke.
Beschrijving
  • De zakken met zijvouwen zijn gemaakt van polyethyleen.
  • De vuilniszakken zijn van stevige kwaliteit.
Technische specificaties
  • Materiaal - LDPE (zacht polyethyleen)
  • Kleur - transparant
Uitvoeringen (4)
Selectie beperken
Inhoud
Afmetingen HxBxD
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 906100722604
Uitvoering
Inhoud240 l
Afmetingen HxBxD650 x 550 x 1350 mm
VE100 stuks
€ 414,30
(€ 5,18 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 4 weken
Artikelnummer: 906100722605
Uitvoering
Inhoud600 l
Afmetingen HxBxD800 x 500 x 1700 mm
VE100 stuks
€ 504,33
(€ 5,04 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 906100603391
Uitvoering
Inhoud2500 l
Afmetingen HxBxD1250 x 850 x 2500 mm
VE40 stuks
€ 480,41
(€ 12,01 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 906100722606
Uitvoering
Inhoud1000 l
Afmetingen HxBxD800 x 500 x 2200 mm
VE80 stuks
€ 517,56
(€ 6,47 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: afvalzak, restafvalzak, müllsäcke, vuilniszak, pe-zak, pE-zakken, vuilniszakken