Afvalzakken - van polyethyleen (PE)

(Voorbeeldweergave)
Toepassing
  • De afvalzakken zijn geschikt voor het verzamelen en afvoeren van afval in bedrijven, werkplaatsen, magazijnen, kantoren en huishoudens.
  • Afhankelijk van het model zijn ze geschikt voor normale tot zware toepassingen.
Beschrijving
  • De afvalzakken zijn gemaakt van polyethyleen (PE). De afvalverwerking moet plaatsvinden volgens de plaatselijke en wettelijke voorschriften.
Technische specificaties
  • Gemaakt van polyethyleen (PE)
Uitvoeringen (9)
Selectie beperken
Volume
Afmetingen
Materiaal
Kleur
Rullengte
Gebruik voor
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 906111711005
Uitvoering
Volume300 L
Afmetingen95 cm x 125 cm
MateriaalLD-PE, 100 µm
Kleurblauw
Rullengte1 stuk
Gebruik voorzwaar gebruik, past in 210
€ 3,50
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 906111711004
Uitvoering
Volume20 L
Afmetingen45 cm x 54 cm
MateriaalHD-PE, 7 µm
Kleurtransparant
Rullengte50 stuks.
Gebruik voorkleine vuilnisbakken
€ 3,90
(€ 0,08 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 906111711007
Uitvoering
Volume70 L
Afmetingen57 cm x 100 cm
MateriaalLD-PE, 40 µm (type 60)
Kleurblauw
Rullengte25 stuks.
Gebruik voornormale toepassingen, standaard
€ 16,25
(€ 0,65 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 906111711008
Uitvoering
Volume120 L
Afmetingen70 cm x 110 cm
MateriaalLD-PE, 40 µm (type 60)
Kleurblauw
Rullengte25 stuks.
Gebruik voornormale toepassingen, Stan
€ 15,31
(€ 0,61 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 906111711002
Uitvoering
Volume120 L
Afmetingen70 cm x 110 cm
MateriaalLD-PE, 40 µm (type 60)
Kleurgeel
Rullengte25 stuks.
Gebruik voornormale toepassingen, Stan
€ 21,51
(€ 0,86 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 906111711003
Uitvoering
Volume120 L
Afmetingen70 cm x 110 cm
MateriaalLD-PE, 40 µm (type 60)
Kleurrood
Rullengte25 stuks.
Gebruik voornormale toepassingen, standaard
€ 14,41
(€ 0,58 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 906111711001
Uitvoering
Volume120 L
Afmetingen70 cm x 110 cm
MateriaalLD-PE, 50 µm (type 70)
Kleurblauw
Rullengte25 stuks.
Gebruik voornormale toepassingen, met
€ 20,39
(€ 0,82 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 906111711000
Uitvoering
Volume120 L
Afmetingen70 cm x 110 cm
MateriaalLD-PE, 70 µm (type 100)
Kleurblauw
Rullengte25 stuks.
Gebruik voorzware toepassingen, ext
€ 24,83
(€ 0,99 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 906111711006
Uitvoering
Volume30 L
Afmetingen50 cm x 60 cm
MateriaalLD-PE, 12 µm
Kleurwitß
Rullengte50 stuks.
Gebruik voorhandelsübliche Mülleimer, extra star
€ 6,99
(€ 0,14 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: vuilniszak, müllsäcke, vuilniszakken, müllüte, afval