360°-BEELD
Apparaatzwenkwiel met dubbele stop - wiel-Ø 100 tot 260 mm - bouwhoogte 138 tot 295 mm - draagvermogen 60 tot 200 kg
Toepassing
- De apparatenzwenkwiel is een ideaal alternatief voor luchtbanden.
- Het kogellagerwiel is gemaakt van kunststof, het loopvlak van geschuimd polyurethaan.
- De stalen behuizing is extra verzinkt.
- De rol is voorzien van een dubbele stop.
- De vorkkop is dubbel kogelgelagerd, de afdichting is voorzien van een geïntegreerde kogelafstandhouder.
- Materiaal wiel - kunststof
- Materiaal loopvlak - geschuimd polyurethaan
- Materiaal behuizing - gegalvaniseerd plaatstaal
- Lagers - Kogellagers
- Wiel-Ø - 100 tot 260 mm
- Wielbreedte - 30 tot 85 mm
- Hoogte - 138 tot 295 mm
- Uitsteeklengte - 39 tot 70 mm
- Plaatmaat - 77 x 67 tot 175 x 175 mm
- Gatenpatroon - 59 x 49,5 tot 140 x 140 mm
- Schroefgat-Ø - 8,5 tot 15 mm
- Draagvermogen - 60 tot 200 kg
Uitvoeringen (4)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Uitsteekl
Plaatmaat
Gatenpatroon
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952911857700
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Bouwhoogte | 138 mm |
| Uitsteekl | 39 mm |
| Plaatmaat | 77 x 67 mm |
| Gatenpatroon | 59 x 49,5 mm |
| Schroefgat-Ø | 8,5 mm |
| Draagvermogen | 60 kg |
Artikelnummer: 952911858100
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Bouwhoogte | 161 mm |
| Uitsteekl | 42 mm |
| Plaatmaat | 77 x 67 mm |
| Gatenpatroon | 59 x 49,5 mm |
| Schroefgat-Ø | 8,5 mm |
| Draagvermogen | 75 kg |
Artikelnummer: 952911858900
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Uitsteekl | 54 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatenpatroon | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 10,9 mm |
| Draagvermogen | 100 kg |
Artikelnummer: 952911859200
Uitvoering
| Wiel-Ø | 260 mm |
| Wielbreedte | 85 mm |
| Bouwhoogte | 295 mm |
| Uitsteekl | 70 mm |
| Plaatmaat | 175 x 175 mm |
| Gatenpatroon | 140 x 140 mm |
| Schroefgat-Ø | 15 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
| € 113,28 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven