360°-BEELD
Apparaatzwenkwiel met dubbele stop - wiel-Ø 50 tot 100 mm - bouwhoogte 71 tot 122 mm - draagvermogen 40 tot 65 kg
Toepassing
- De apparatenzwenkwiel met dubbele stop is uitermate geschikt voor gebruik op tegels, parket, glad beton en oneffen vloeren.
- Het kogellagerwiel is gemaakt van polypropyleen, het loopvlak van thermoplastisch rubber.
- De lichte behuizing is gemaakt van geperst, verzinkt plaatstaal.
- De vorkkop is voorzien van dubbele kogellagers.
- Draadbeschermschijven zorgen voor extra bescherming van het kogellager tegen stof en vuil.
- De rol loopt spoorloos en is elektrisch geleidend. De afvoerweerstand bedraagt
- Materiaal wiel - polypropyleen
- Materiaal loopvlak - thermoplastisch rubber
- Materiaal behuizing - gegalvaniseerd plaatstaal
- Wiel-Ø - 50 tot 100 mm
- Wielbreedte - 19 tot 25 mm
- Hoogte - 71 tot 122 mm
- Uitsteeklengte - 24 tot 28 mm
- Platte afmetingen - 60 x 60 mm
- Gatenpatroon - 38 x 38 mm
- Schroefgat-Ø - 6,2 mm
- Draagvermogen - 40 tot 65 kg
Uitvoeringen (3)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Uitsteekl
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952913365300
Uitvoering
| Wiel-Ø | 50 mm |
| Wielbreedte | 19 mm |
| Bouwhoogte | 71 mm |
| Uitsteekl | 24 mm |
| Plaatmaat | 60 x 60 mm |
| Gatmaat | 38 x 38 mm |
| Schroefgat-Ø | 6,2 mm |
| Draagvermogen | 40 kg |
Artikelnummer: 952913366500
Uitvoering
| Wiel-Ø | 75 mm |
| Wielbreedte | 23 mm |
| Bouwhoogte | 101 mm |
| Uitsteekl | 24 mm |
| Plaatmaat | 60 x 60 mm |
| Gatmaat | 38 x 38 mm |
| Schroefgat-Ø | 6,2 mm |
| Draagvermogen | 50 kg |
Artikelnummer: 952913367000
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 25 mm |
| Bouwhoogte | 122 mm |
| Uitsteekl | 28 mm |
| Plaatmaat | 60 x 60 mm |
| Gatmaat | 38 x 38 mm |
| Schroefgat-Ø | 6,2 mm |
| Draagvermogen | 65 kg |
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven