360°-BEELD
Apparaatzwenkwiel met dubbele stop - wiel-Ø 80 tot 250 mm - bouwhoogte 100 tot 290 mm - draagvermogen 150 tot 400 kg
Toepassing
- De apparatenrol met dubbele stop is uitermate geschikt voor gebruik op tegels, ruw beton en oneffen vloeren.
- Het glijlagerwiel is volledig vervaardigd uit polypropyleen.
- De behuizing, waarvan de vorkkop dubbel kogelgelagerd is, is vervaardigd uit verzinkt plaatstaal. In de afdichting is een kogelafstandhouder geïntegreerd.
- De rol heeft een lage rolweerstand en loopt soepel op gladde vloeren. Bovendien is de rol zeer goed bestand tegen chemicaliën.
- Materiaal wiel - polypropyleen
- Materiaal behuizing - verzinkt plaatstaal
- Lagers - Glijlagers
- Wiel-Ø - 80 tot 250 mm
- Wielbreedte - 35 tot 60 mm
- Hoogte - 100 tot 290 mm
- Uitval - 36 tot 66 mm
- Plaatmaat - 105 x 80 tot 135 x 110 mm
- Gatmaat - 80 x 60 tot 105 x 80 mm
- Schroefgat-Ø - 9 tot 11 mm
- Draagvermogen - 150 tot 400 kg
Uitvoeringen (6)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Uitsteekl
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952910029951
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 100 mm |
| Uitsteekl | 36 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 150 kg |
Artikelnummer: 952910029952
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Uitsteekl | 36 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
Artikelnummer: 952910029953
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitsteekl | 37 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
Artikelnummer: 952910029954
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 45 mm |
| Bouwhoogte | 185 mm |
| Uitsteekl | 52 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
Artikelnummer: 952910029955
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Uitsteekl | 54 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 350 kg |
Artikelnummer: 952910029956
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 60 mm |
| Bouwhoogte | 290 mm |
| Uitsteekl | 66 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 400 kg |
| € 50,38 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven