360°-BEELD
Bokwiel - met massief rubberen wiel - wiel-Ø 80 tot 250 mm - bouwhoogte 100 tot 290 mm - draagvermogen 50 tot 295 kg
Toepassing
- De bokwiel is uitermate geschikt voor gebruik op tegels, parket, industriële vloeren en oneffen vloeren.
- Volledig rubber is door zijn zachte loopvlak bijzonder geschikt voor oneffen, harde vloeren.
- Het wiel met rollager bestaat uit plaatstaal, het cilindrische loopvlak is gemaakt van grijs, geurneutraal standaard massief rubber met een hardheid van ca. 80 tot 85° Shore A.
- De behuizing is gemaakt van verzinkt plaatstaal.
- De rol loopt spoorloos.
- Materiaal wielbehuizing - plaatstaal
- Materiaal loopvlak - standaard massief rubber, ca. 85° Shore A
- Materiaal behuizing - verzinkt plaatstaal
- Lagers - Rollagers
- Wiel-Ø - 80 tot 250 mm
- Wielbreedte - 25 tot 60 mm
- Hoogte - 100 tot 290 mm
- Plaatmaat - 102 x 87 tot 135 x 114 mm
- Gatmaat - 80 x 60 tot 105 x 80 mm
- Schroefgat-Ø - 9 tot 11 mm
- Draagvermogen - 50 tot 295 kg
Uitvoeringen (8)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952920029356
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 25 mm |
| Bouwhoogte | 100 mm |
| Plaatmaat | 102 x 87 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 50 kg |
Artikelnummer: 952920029357
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Plaatmaat | 102 x 87 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 70 kg |
Artikelnummer: 952920029358
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 38 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Plaatmaat | 102 x 87 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 100 kg |
Artikelnummer: 952920032656
Uitvoering
| Wiel-Ø | 140 mm |
| Wielbreedte | 38 mm |
| Bouwhoogte | 174 mm |
| Plaatmaat | 110 x 95 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 120 kg |
Artikelnummer: 952920029359
Uitvoering
| Wiel-Ø | 160 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 135 kg |
Artikelnummer: 952920031767
Uitvoering
| Wiel-Ø | 180 mm |
| Wielbreedte | 48 mm |
| Bouwhoogte | 210 mm |
| Plaatmaat | 134 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 77 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 170 kg |
Artikelnummer: 952920029360
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 205 kg |
Artikelnummer: 952920013735
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 60 mm |
| Bouwhoogte | 290 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 295 kg |
| € 64,15 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Algemene beoordelingen
1.0 door 5.0 sterren
/
1 Beoordelingen
Bewertungsübersicht
| 5 Sterren |
|
(0) |
| 4 Sterren |
|
(0) |
| 3 Sterren |
|
(0) |
| 2 Sterren |
|
(0) |
| 1 Ster |
|
(1) |
Meest positieve beoordeling vs. meest kritische beoordeling
Gast
valt uit elkaar gebroken
Klantenbeoordelingen