Buisborstel - PFERD - Borstel-Ø 6 tot 32 mm - met roestvrijstalen bekleding - VE 10 stuks - Prijs per VE

Artikelnummer:
657543679682
Uitvoering
BenamingIBU 1925/3,8 INOX 0,12
Schaft-Ø3,8 mm
Borstel-Ø19 mm
Ø borstelhaar0,12 mm
VE10 stuks
Toepassing
  • De buisborstel is ideaal voor het ontbramen en reinigen van buizen, schroefdraadboringen en uitsparingen.
  • Deze borstel is geschikt voor roestvrij staal, aluminium, titanium en legeringen van kobalt en titanium.
  • De buisborstel kan handmatig en machinaal worden gebruikt.
Beschrijving
  • De buisborstel past zich flexibel aan verschillende geometrieën van werkstukken aan.
Technische specificaties
  • Bekledingsmateriaal - roestvrij staal
  • Borstel-Ø - 6 tot 32 mm
  • Schaft-Ø - 3,2 of 3,8 mm
  • Ø borstelhaar - 0,12 of 0,2 mm
  • Totale lengte - 90 mm
  • Bezettingslengte - 25 mm
  • max. toegestane toerental - 3500 min-¹
  • VE - 10 stuks
  • Prijs per VE
Uitvoeringen (11)
Selectie beperken
Benaming
Schaft-Ø
Borstel-Ø
Ø borstelhaar
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Benaming Schaft-Ø Borstel-Ø Ø borstelhaar VE Prijs incl. btw.
657543679602 IBU 0625/3,2 INOX 0,12 3,2 mm 6 mm 0,12 mm 10 stuks
€ 77,52
(€ 7,75 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
657543679622 IBU 1025/3,8 INOX 0,12 3,8 mm 10 mm 0,12 mm 10 stuks
€ 81,16
(€ 8,12 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
657543679672 IBU 1625/3,8 INOX 0,20 3,8 mm 16 mm 0,2 mm 10 stuks
€ 86,45
(€ 8,65 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
657543679642 IBU 1325/3,8 INOX 0,12 3,8 mm 13 mm 0,12 mm 10 stuks
€ 86,94
(€ 8,69 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
657543679662 IBU 1625/3,8 INOX 0,12 3,8 mm 16 mm 0,12 mm 10 stuks
€ 88,43
(€ 8,84 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
657543679692 IBU 1925/3,8 INOX 0,20 3,8 mm 19 mm 0,2 mm 10 stuks
€ 90,74
(€ 9,07 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
657543679682 IBU 1925/3,8 INOX 0,12 3,8 mm 19 mm 0,12 mm 10 stuks
€ 93,39
(€ 9,34 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
657543679732 IBU 2525/3,8 INOX 0,20 3,8 mm 25 mm 0,2 mm 10 stuks
€ 94,05
(€ 9,41 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
657543679712 IBU 2225/3,8 INOX 0,12 3,8 mm 22 mm 0,12 mm 10 stuks
€ 97,18
(€ 9,72 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
657543679752 IBU 3225/3,8 INOX 0,20 3,8 mm 32 mm 0,2 mm 10 stuks
€ 101,07
(€ 10,11 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
657543679722 IBU 2525/3,8 INOX 0,12 3,8 mm 25 mm 0,12 mm 10 stuks
€ 104,79
(€ 10,48 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Borstel, Buisborstel, Buisborstels, Buisborstel, Binnenborstel, Binnenborstels, Binnenborstel, Binnenborstels, PFERD, PFERD buisborstel, PFERD binnenborstel, Flessenborstel, Roestvrijstalen borstel, Borstel met roestvrijstalen borstelharen, flexibele borstel, flexibele buisborstel, Reinigingsborstel, Borstel voor reiniging, Reinigingsborstel