360°-BEELD
Centrifugaalpomp serie NOVAX M - 0,5 tot 3 pk - 1700 tot 15000 l/h - aansluit-Ø 20 tot 50 mm - 12 tot 25 m
Toepassing
- Centrifugaalpomp geschikt voor het verpompen van vloeistoffen uit de landbouw, wijnbouw, scheepswerven, tuinen en industrie, zoals water, wijn en olie.
- De te verpompen vloeistoffen moeten neutraal en schoon zijn of een maximaal gehalte aan vaste stoffen van 0,2 tot 0,5 % hebben.
- De centrifugaalpomp is zelfaanzuigend, rechts- en linksdraaiend en verpompt ook bij afwezigheid van een continue vloeistofstroom, in aanwezigheid van lucht en gas.
- De pomp verpompt oliën met een viscositeit van maximaal 4 ENGLER of 30 CENTISTROKES.
- De optimale mediumtemperatuur waarbij de pomp perfect functioneert, bedraagt 35 °C.
- Bij de varianten met bypassfunctie is een traploze regeling van het debiet tussen verminderd en volledig vermogen mogelijk, zodat gevoelige vloeistoffen bijzonder voorzichtig kunnen worden verpompt.
- Debiet - 1700 tot 15000 l/u
- Aansluiting - 20 tot 50 mm
- Vermogen - 0,5 tot 3 pk
- Opvoerhoogte - 12 tot 25 m
- Toerental - 1450 tot 2850 tpm
- Gewicht - 5 tot 22 kg
- Afmetingen - 230 x 120 x 190 tot 400 x 170 x 240
- Materiaal behuizing - speciale antioxiderende legering "Lega Novax"
- Materiaal pompas - roestvrij staal
NIET geschikt voor hydraulische olie!\nLet op!!! De pomphuis moet vóór het pompen met water worden gevuld, zodat de pomp zelf kan aanzuigen.
-7%
|
|
| vanaf € 144,16 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Heeft u vragen?
Wij helpen u graag verder!
Wij helpen u graag verder!
Uitvoeringen (7)
Selectie beperken
Uitvoering
Transportcapaciteit
Aansluiting
Vermogen
Opvoerhoogte
Artikelnummer: 259432028055
Uitvoering
| Uitvoering | zonder bypass |
| Transportcapaciteit | 1700 l/u |
| Aansluiting | 20 mm |
| Vermogen | 0,5 pk |
| Opvoerhoogte | 25 m |
-7%
|
|
| € 144,16 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 2594790000BP
Uitvoering
| Uitvoering | met bypass |
| Transportcapaciteit | 720 tot 1700 l/u |
| Aansluiting | 20 mm |
| Vermogen | 0,5 pk |
| Opvoerhoogte | 22 m |
-7%
|
|
| € 162,76 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 4 weken
Artikelnummer: 2594730000BP
Uitvoering
| Uitvoering | met bypass |
| Transportcapaciteit | 2500 l/u |
| Aansluiting | 25 mm |
| Vermogen | 0,8 pk |
| Opvoerhoogte | 20 m |
-7%
|
|
| € 185,70 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 3 weken
Artikelnummer: 259433040065
Uitvoering
| Uitvoering | zonder bypass |
| Transportcapaciteit | 2400 l/u |
| Aansluiting | 25 mm |
| Vermogen | 0,6 pk |
| Opvoerhoogte | 12 m |
-7%
|
|
| € 211,66 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 259434083105
Uitvoering
| Uitvoering | zonder bypass |
| Transportcapaciteit | 5000 l/u |
| Aansluiting | 30 mm |
| Vermogen | 1 pk |
| Opvoerhoogte | 15 m |
-7%
|
|
| € 289,94 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 3 weken
Artikelnummer: 259436108125
Uitvoering
| Uitvoering | zonder bypass |
| Transportcapaciteit | 6500 l/u |
| Aansluiting | 40 mm |
| Vermogen | 1,2 pk |
| Opvoerhoogte | 1450 |
-7%
|
|
| € 340,77 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 3 weken
Artikelnummer: 259437250305
Uitvoering
| Uitvoering | zonder bypass |
| Transportcapaciteit | 15000 l/u |
| Aansluiting | 50 mm |
| Vermogen | 3 pk |
| Opvoerhoogte | 25 m |
-7%
|
|
| € 715,33 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 3 weken
Accessoires
Beoordelingen
Algemene beoordelingen
5.0 door 5.0 sterren
/
4 Beoordelingen
Bewertungsübersicht
| 5 Sterren |
|
(4) |
| 4 Sterren |
|
(0) |
| 3 Sterren |
|
(0) |
| 2 Sterren |
|
(0) |
| 1 Ster |
|
(0) |
Meest positieve beoordeling vs. meest kritische beoordeling
Thomas Ott
dank u zeer, de pomp is gisteren al aangekomen en kon al geïnstalleerd.
Dank u voor een zeer goede service.
Veel groeten uit het Fichtelgebergte
Thomas Ott
Dank u voor een zeer goede service.
Veel groeten uit het Fichtelgebergte
Thomas Ott
Klantenbeoordelingen