360°-BEELD
Dubbele zware bokwiel - PA-wielen - wiel-Ø 125 tot 300 mm - bouwhoogte 177 tot 375 mm - draagvermogen 500 tot 4000 kg
Toepassing
- De bokwiel is uitermate geschikt voor gebruik op vaste, vlakke en zachte, gevoelige vloeren.
- De kogellagerwielen met bolvormig loopvlak zijn volledig vervaardigd uit polyamide 6. Polyamide 6 kan vocht opnemen en afgeven.
- Het frame is een zwart gelakte, zware gelaste stalen constructie.
- De middelste bout is vastgeschroefd en beveiligd.
- De rol is zeer goed bestand tegen chemicaliën en breukvast bij hoge belasting. Bovendien biedt de rol een lage rolweerstand en loopt hij soepel op gladde vloeren.
- Materiaal wiel - polyamide 6
- Materiaal behuizing - gelaste staalconstructie gelakt
- Lagers - Kogellagers
- Wiel-Ø - 125 tot 300 mm
- Wielbreedte - 2 x 35 tot 2 x 60 mm
- Hoogte - 177 tot 375 mm
- Plaatmaat - 170 x 140 tot 230 x 230 mm
- Gatmaat - 140 x 105 tot 190 x 190 mm
- Schroefgat-Ø - 13 tot 19 mm
- Draagvermogen - 500 tot 4000 kg
| vanaf € 146,79 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Heeft u vragen?
Wij helpen u graag verder!
Wij helpen u graag verder!
Uitvoeringen (5)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatdikte
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952931563900
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 2 x 35 mm |
| Bouwhoogte | 177 mm |
| Plaatdikte | 175 x 140 mm |
| Gatmaat | 140 x 105 mm |
| Schroefgat-Ø | 13 mm |
| Draagvermogen | 500 kg |
| € 146,79 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952931564000
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 2 x 40 mm |
| Bouwhoogte | 210 mm |
| Plaatdikte | 170 x 170 mm |
| Gatmaat | 130 x 130 mm |
| Schroefgat-Ø | 13 mm |
| Draagvermogen | 1000 kg |
| € 297,05 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952931565000
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 2 x 50 mm |
| Bouwhoogte | 270 mm |
| Plaatdikte | 200 x 200 mm |
| Gatmaat | 160 x 160 mm |
| Schroefgat-Ø | 17 mm |
| Draagvermogen | 2200 kg |
| € 202,86 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952931565100
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 2 x 60 mm |
| Bouwhoogte | 350 mm |
| Plaatdikte | 230 x 230 mm |
| Gatmaat | 190 x 190 mm |
| Schroefgat-Ø | 19 mm |
| Draagvermogen | 2800 kg |
| € 328,94 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 9 weken
Artikelnummer: 952931565200
Uitvoering
| Wiel-Ø | 300 mm |
| Wielbreedte | 2 x 60 mm |
| Bouwhoogte | 375 mm |
| Plaatdikte | 230 x 230 mm |
| Gatmaat | 190 x 190 mm |
| Schroefgat-Ø | 19 mm |
| Draagvermogen | 4000 kg |
| € 378,87 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 14 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven