FESTO - C-P/N-P - Slangtule - Messing - Nominale diameter 4,5 tot 16,5 mm - VE 1/10 - Prijs per VE

(Voorbeeldweergave)
Toepassing
  • De slangtule wordt gebruikt in combinatie met slangen en de slangklem SK.
Beschrijving
  • De kunststofslang wordt ingestoken en vervolgens met de slangklem SK vastgezet.
Technische specificaties
  • Materiaalinformatie - RoHS-conform
  • Materiaal behuizing - messing
  • Nominale diameter - 4,5 tot 16,5 mm
  • Afdichtingstype op schroefdraad - afdichtring
  • Werkdruk volledig temperatuurbereik - -0,95 tot 16 bar
  • Bedrijfsmedium - Perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:-:-]
  • Opmerking over het bedrijfs- en regelmedium - Gebruik mogelijk (vereist bij verder gebruik)
  • Corrosiebestendigheidsklasse KBK - 1 - lage corrosiebelasting
  • Schroefdraad - G-schroefdraad met afdichtring
  • Pneumatische aansluiting 1 - buitenschroefdraad G 1/8 tot G 3/4
  • Pneumatische aansluiting 2 - voor slang binnendiameter 6 tot 19 mm
  • VE - 1/10 stuk
  • Prijs per VE
Uitvoeringen (10)
Selectie beperken
Nominale diameter
Aansluiting D1
Binnendiameter slang
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Nominale diameter Aansluiting D1 Binnendiameter slang VE Prijs incl. btw.
970125721000 4,5 mm AG G 1/8 6 mm 10 stuks
€ 65,32
(€ 6,53 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
970125721001 4,5 mm AG G 1/4 6 mm 10 stuks
€ 73,65
(€ 7,37 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
970125721002 6,5 mm AG G 1/4 9 mm 10 stuks
€ 73,65
(€ 7,37 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
970125721003 4,5 mm AG G 3/8 6 mm 10 stuks
€ 90,31
(€ 9,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
970125721004 7,6 mm AG G 3/8 9 mm 10 stuks
€ 90,31
(€ 9,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
970125721005 11 mm AG G 3/8 13 mm 1 stuk
€ 14,49
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
970125721006 8 mm AG G 1/2 9 mm 1 stuk
€ 17,15
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
970125721007 11 mm AG G 1/2 13 mm 1 stuk
€ 17,15
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
970125721008 11 mm AG G 3/4 13 mm 1 stuk
€ 25,80
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
970125721009 16,5 mm AG G 3/4 19 mm 1 stuk
€ 26,71
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Slangtule, Slangtules, FESTO slangtule, FESTO C-P/N-P slangtule, FESTO slangtules, Slangtule, Slangtules, Slangklem, Slang, Slangen, Accessoires, Originele onderdelen van Festo, N-1/2-P-13-MS, N-1/2-P-9-MS, N-1/4-P-6-MS, N-1/4-P-9-MS, N-1/8-P-6-MS, N-3/4-P-13-MS, N-3/4-P-19-MS, N-3/8-P-13-MS, N-3/8-P-6-MS, N-3/8-P-9-MS, Originele onderdelen, FESTO