Handwaspasta – met schuurmiddel – 0,5 tot 10

Toepassing
  • De handreinigingspasta wordt gebruikt in de landbouw en de sierteelt.
Beschrijving
  • De handreinigingspasta bevat een zandvrij schuurmiddel op basis van houtmeel en is licht geparfumeerd.
  • Het schuurmiddel helpt bij het mechanisch verwijderen van hardnekkig vuil.
  • Volgens de fabrikant heeft de pasta een pH-waarde die is afgestemd op de huid.
  • Het is geschikt voor het reinigen van de handen bij vervuiling door bijvoorbeeld oliën, vetten, smeermiddelen en andere industriële resten.
Technische specificaties
  • Schuurmiddel – speciaal houtmeel, zonder zand
  • Verpakking - 0,5 tot 10 l
Uitvoeringen (3)
Selectie beperken
Gebindegröße
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Gebindegröße Prijs incl. btw.
431715117011 500 ml
€ 4,06
(€ 8,12 / l)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
431715117012 5 l
€ 25,51
(€ 5,10 / l)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
431715117013 10 l
€ 44,39
(€ 4,44 / l)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: albert kerbl, Handwaspasta, Handwaspasta, Pasta, Schuurmiddelen, PH-neutraal, Handreiniging, Handreiniging