OMNI - multifunctionele spray - ontvetter - smeermiddel - 0,5 l tot 200 l

Toepassing
  • OMNI wordt toegepast in de productie, in werkplaatsen en bij onderhoud, maar ook in de landbouw en de bouwsector.
  • Deze zuur- en siliconenvrije spray lost verharde vetten en oliën op en smeert daarbij de meest uiteenlopende onderdelen: van eenvoudige scharnieren tot kettingen en tandwielen.
  • Deze multifunctionele spray beschermt onderdelen tegen roestvorming en kruipstromen, waardoor hij uitstekend geschikt is voor de bescherming en het onderhoud van gereedschap, machines, elektronische schakelingen en motoren.
  • OMNI wordt ook gebruikt voor dehydratatie of voorreiniging.
Beschrijving
  • Met OMNI worden bewegende onderdelen gesmeerd, beschermd en gereinigd.
  • Deze multifunctionele spray verwijdert verontreinigingen zoals verharde oliën en vetten door gebruik te maken van het capillaire effect, waardoor het onder het vuil doordringt en dit effectief oplost.
  • Bovendien vormt de spray een smerende film die beschermt tegen corrosie en niet verhart.
  • OMNI bevat geen zuren, siliconen of teflon.
Technische specificaties
  • Materiaalverdraagzaamheid – roestvrij staal, staal, aluminium, non-ferrometalen, verzinkte oppervlakken
  • Controleer de materiaalcompatibiliteit - kunststof, gelakte oppervlakken
  • Vervuiling - verharde vetten en oliën
  • Toepassing – handmatig, dompelbad
  • Concentraat – gebruiksklaar
  • Vlampunt - 100 °C
  • VOC-gehalte - 5 %
  • Verpakkingsgrootte - 0,5 l tot 200 l
Uitvoeringen (3)
Selectie beperken
Gebindegröße
Verpakkingsvorm
Gewicht
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 9072E5001600
Uitvoering
Gebindegröße0,5 L
VerpakkingsvormHandspuitfles
Gewicht0,41 kg
Productveiligheid
€ 15,07
(€ 30,14 / l)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 9072E0201600
Uitvoering
Gebindegröße20 L
VerpakkingsvormKunststof jerrycan
Gewicht16,4 kg
Productveiligheid
€ 273,70
(€ 13,69 / l)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 9072E2001600
Uitvoering
Gebindegröße200 L
VerpakkingsvormVat
Gewicht164 kg
Productveiligheid
€ 2.353,56
(€ 11,77 / l)
Prijs incl. btw.
€ 70,21 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: OMNI, bio-circle, Vetontvetter, Koudreinigers, Smeermiddelen, Multifunctionele spray, Reinigingsspray, Reiniging, Corrosiebescherming, Capillair effect, Capillaire werking, siliconenvrij, zuurvrij, teflonvrij, Werkplaats, Onderhoud, Bouwsector, Landbouw, Bouwsector