PIG® watergeactiveerde hoogwaterbarrières - 21,6 cm x 152 tot 518 cm x 6,4 mm - VE 1 tot 16 stuks - prijs per VE

Toepassing
  • De PIG® watergeactiveerde hoogwaterbarrière is dankzij zijn lengte ideaal om water tegen te houden bij bijvoorbeeld ingangen, garages en havenpoorten. Deze 1,5 m lange vervanging voor zandzakken kan voor een ingang met één deur worden geplaatst om het binnendringen van hoogwater te voorkomen. Door meerdere barrières naast elkaar te plaatsen, wordt een nog betere bescherming geboden.
Beschrijving
  • De PIG® watergeactiveerde overstromingsbarrière heeft een polypropyleen omhulsel en een vulling van sterk absorberend polymeer (SAP). Bij contact met water zwelt het op en verandert het in een sterk absorberende, lange barrière met een groot bereik, die snel en eenvoudig bescherming biedt tegen overstromingen. De waterbarrières zijn licht van gewicht, compact en vóór activering eenvoudig te hanteren, in tegenstelling tot gewone zandzakken, die zwaar, rommelig en arbeidsintensief zijn. De wigvorm voorkomt dat de barrières wegrollen.
Technische specificaties
  • Materiaal omhulsel - polypropyleen
  • Materiaal vulstof - Zeer absorberend polymeer (SAP)
  • Kleur - Zwart
  • Waarschuwingen en beperkingen - Niet geschikt voor gebruik met zout water
  • Breedte - 21,6 cm
  • Lengte - 152 tot 518 cm
  • Hoogte - 6,4 mm onverzadigd / 7,6 cm verzadigd
  • Absorptiecapaciteit: -11,7 tot 39,7 l/barrière
  • Verpakkingseenheid - 1 tot 16 stuks
  • Prijs per verpakkingseenheid
Uitvoeringen (6)
Selectie beperken
Größe ungesättigt
Grootte goedgekeurd
Absorptievermogen
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 90500000W046
Uitvoering
Größe ungesättigt21,6 x 152 cm x 6,4 mm
Grootte goedgekeurd21,6 x 152 x 7,6 cm
Absorptievermogen11,7 l/barrière
VE4 stuks
€ 73,57
(€ 18,39 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 90500000W047
Uitvoering
Größe ungesättigt21,6 x 152 cm x 6,4 mm
Grootte goedgekeurd21,6 x 152 x 7,6 cm
Absorptievermogen11,7 l/barrière
VE16 stuks
€ 290,15
(€ 18,13 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 90500000W048
Uitvoering
Größe ungesättigt21,6 x 305 cm x 6,4 mm
Grootte goedgekeurd21,6 x 305 x 7,6 cm
Absorptievermogen23,5 l/barrière
VE2 stuks
€ 73,57
(€ 36,79 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 90500000W049
Uitvoering
Größe ungesättigt21,6 x 305 cm x 6,4 mm
Grootte goedgekeurd21,6 x 305 x 7,6 cm
Absorptievermogen23,5 l/barrière
VE8 stuks
€ 290,15
(€ 36,27 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 90500000W050
Uitvoering
Größe ungesättigt21,6 x 500 cm x 6,4 mm
Grootte goedgekeurd21,6 x 518 x 7,6 cm
Absorptievermogen39,7 l/zak
VE1 stuk
€ 59,47
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 90500000W051
Uitvoering
Größe ungesättigt21,6 x 518 cm x 6,4 mm
Grootte goedgekeurd21,6 x 518 x 7,6 cm
Absorptievermogen39,7 l/zak
VE5 stuks
€ 290,15
(€ 58,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: 4 mm, 6 cm x 152 cm x 6, 6 cm x 518 cm x 6, PIG® Watergeactiveerde hoogwaterbarrières 1 stuk 21, PIG® Watergeactiveerde hoogwaterbarrières 16 stuks 21, 6 cm x 152 cm x 6, 4 mm, PIG® Watergeactiveerde hoogwaterbarrières 2 stuks 21, 6 cm x 304 cm x 6, 4 mm, PIG® Watergeactiveerde hoogwaterbarrières 4 stuks 21, PIG® Watergeactiveerde hoogwaterbarrières 5 stuks 21, PIG® Watergeactiveerde hoogwaterbarrières 8 stuks 21, 6 cm x 304 cm x 6, 4 mm, PIG® watergeactiveerde hoogwaterbarrières, PIG® hoogwaterbarrières, Watergeactiveerde hoogwaterbarrières, Hoogwaterbarrières