Platte kwasten ClassicTOP mix - zwarte Chinese haren - breedte 20 tot 100 mm - VE 6 stuks - prijs per VE

Artikelnummer:
106371103043
Uitvoering
Breedte30 mm
Dikte17 mm
Borstellengte43 mm
VE6 stuks
per VE
Toepassing
  • De platte kwast ClassicTOP mix is bijzonder geschikt voor materiaal dat oplosmiddelen bevat en ook voor andere laksystemen.
Beschrijving
  • De platte kwast ClassicTOP mix is verstevigd met kunstharen, voorzien van een wit metalen klem en een ongelakte houten steel.
Technische specificaties
  • Materiaal - 2 keer gekookt zwart
  • Chinese borstelharen
  • Breedte - 40 mm
  • VE - 6 stuks
  • Prijs per VE
Uitvoeringen (6)
Selectie beperken
Breedte
Dikte
Borstellengte
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 106311104048
Uitvoering
Breedte40 mm
Dikte19 mm
Borstellengte48 mm
VE6 stuks
per VE
Productveiligheid
€ 36,72
(€ 6,12 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 106371103043
Uitvoering
Breedte30 mm
Dikte17 mm
Borstellengte43 mm
VE6 stuks
per VE
Productveiligheid
€ 30,94
(€ 5,16 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 106371105054
Uitvoering
Breedte50 mm
Dikte20 mm
Borstellengte54 mm
VE6 stuks
per VE
Productveiligheid
€ 48,96
(€ 8,16 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 106371106054
Uitvoering
Breedte60 mm
Dikte22 mm
Borstellengte54 mm
VE6 stuks
per VE
Productveiligheid
€ 55,08
(€ 9,18 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 106371108060
Uitvoering
Breedte80 mm
Dikte23 mm
Borstellengte60 mm
VE6 stuks
per VE
Productveiligheid
€ 77,40
(€ 12,90 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 106371110060
Uitvoering
Breedte100 mm
Dikte24 mm
Borstellengte60 mm
VE3 stuks
per VE
Productveiligheid
€ 122,40
(€ 20,40 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Storch, Platte kwasten, Platte kwasten, kwast, Chinese borstelharen, China, gekookt