360°-BEELD
Roestvrijstalen bokwiel - elastisch PU-wiel - wiel-Ø 80 tot 200 mm - bouwhoogte 108 tot 243 mm - draagvermogen 130 tot 450 kg
Toepassing
- De zware bokwiel is uitermate geschikt voor gebruik op tegels, ruw beton en oneffen vloeren.
- Het glijgelagerde wielhuis bestaat uit polyamide 6, het bolvormige loopvlak uit elastisch polyurethaan met ca. 80° Shore A.
- De extra zware behuizing is gemaakt van roestvrij staal.
- De stofbestendige rol loopt geruisarm, spoorloos en met minimale slijtage. Bovendien is de rol zeer goed bestand tegen chemicaliën, oliën en vetten.
- Alle inbouwdelen, inclusief de asbout, zijn roest- en zuurbestendig.
- Materiaal wielbehuizing - polyamide 6
- Materiaal loopvlak - elastisch polyurethaan, ca. 80° Shore A
- Materiaal behuizing - roestvrij staal
- Lagers - Glijlagers
- Wiel-Ø - 80 tot 200 mm
- Wielbreedte - 35 tot 50 mm
- Hoogte - 108 tot 243 mm
- Platte afmetingen - 100 x 84 tot 132 x 110 mm
- Gatenmaat - 80 x 60 tot 105 x 80 mm
- Schroefgat-Ø - 9 tot 12 mm
- Draagvermogen - 130 tot 450 kg
Uitvoeringen (5)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952932987900
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Plaatmaat | 100 x 84 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 130 kg |
Artikelnummer: 952932988000
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Plaatmaat | 100 x 84 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 180 kg |
Artikelnummer: 952932988100
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 156 mm |
| Plaatmaat | 100 x 84 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
Artikelnummer: 952932988200
Uitvoering
| Wiel-Ø | 160 mm |
| Wielbreedte | 45 mm |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Plaatmaat | 132 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 12 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
| € 59,67 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952932988300
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 243 mm |
| Plaatmaat | 132 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 12 mm |
| Draagvermogen | 450 kg |
| € 70,59 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven