360°-BEELD
Roestvrijstalen zwenkwiel met dubbele stop - wiel-Ø 80 tot 200 mm - bouwhoogte 108 tot 240 mm - draagvermogen 100 tot 270 kg
Toepassing
- De roestvrijstalen zwenkwiel is uitermate geschikt voor gebruik op tegels, ruw beton en oneffen vloeren.
- Het kogellagerwiel bestaat uit polyamide 6, het loopvlak uit blauw polyurethaan met ca. 95° Shore A. Het kogellager is gemaakt van roestvrij staal.
- De roestvrijstalen behuizing, waarvan de vorkkop dubbel kogelgelagerd is, is vervaardigd uit chroom-nikkelstaal.
- De rol heeft een hoog draagvermogen, een lage slijtage en loopt soepel.
- Alle inbouwdelen zijn roest- en zuurbestendig.
- Materiaal wielbehuizing - polyamide 6
- Materiaal loopvlak - polyurethaan, ca. 95° Shore A
- Materiaal behuizing - chroom-nikkelstaal
- Lagers - Roestvrijstalen kogellagers
- Wiel-Ø - 80 tot 200 mm
- Wielbreedte - 30 tot 50 mm
- Hoogte - 108 tot 240 mm
- Uitsteeklengte - 32 tot 52 mm
- Plaatmaat - 100 x 80 tot 130 x 106 mm
- Gatmaat - 80 x 60 tot 105 x 80 mm
- Schroefgat-Ø - 9 tot 11 mm
- Draagvermogen - 100 tot 270 kg
Uitvoeringen (5)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Uitsteekl
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952922499100
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Uitsteekl | 32 mm |
| Plaatmaat | 100 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 100 kg |
Artikelnummer: 952922499400
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Uitsteekl | 32 mm |
| Plaatmaat | 100 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 150 kg |
Artikelnummer: 952922499700
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitsteekl | 32 mm |
| Plaatmaat | 100 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
Artikelnummer: 952922748200
Uitvoering
| Wiel-Ø | 160 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 197 mm |
| Uitsteekl | 52 mm |
| Plaatmaat | 130 x 106 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 250 kg |
| € 80,84 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952922748300
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 240 mm |
| Uitsteekl | 49 mm |
| Plaatmaat | 130 x 106 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
| € 91,89 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven