360°-BEELD
Roestvrijstalen zwenkwiel - thermoplastwiel - wiel-Ø 80 tot 200 mm - bouwhoogte 108 tot 240 mm - draagvermogen 80 tot 220 kg
Toepassing
- De roestvrijstalen zwenkwiel is uitermate geschikt voor gebruik op tegels, parket, glad beton en oneffen vloeren.
- Het kogellagerwiel is gemaakt van polypropyleen, het loopvlak is van grijs, niet-poederend thermoplastisch rubber met een hardheid van ca. 85° Shore A.
- De behuizing, waarvan de vorkkop dubbel kogelgelagerd is, is vervaardigd uit chroom-nikkelstaal.
- Het wiel is voorzien van bolvormige kogelafschermkappen om het kogellager tegen stof en vuil te beschermen.
- Alle inbouwdelen, inclusief de asbout, zijn roest- en zuurbestendig.
- Materiaal wiel - polypropyleen
- Materiaal loopvlak - thermoplastisch rubber, ca. 85° Shore A
- Materiaal behuizing - chroomnikkelstaal
- Lagers - Roestvrijstalen kogellagers
- Wiel-Ø - 80 tot 200 mm
- Wielbreedte - 30 tot 50 mm
- Hoogte - 108 tot 240 mm
- Uitsteeklengte - 32 tot 52 mm
- Plaatmaat - 100 x 80 tot 130 x 106 mm
- Gatmaat - 80 x 60 tot 105 x 80 mm
- Schroefgat-Ø - 9 tot 11 mm
- Draagvermogen - 80 tot 220 kg
Uitvoeringen (5)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Uitsteekl
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952922499900
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Uitsteekl | 32 mm |
| Plaatmaat | 100 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 80 kg |
Artikelnummer: 952922500200
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Uitsteekl | 32 mm |
| Plaatmaat | 100 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 90 kg |
Artikelnummer: 952922500500
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitsteekl | 32 mm |
| Plaatmaat | 100 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 100 kg |
Artikelnummer: 952922748600
Uitvoering
| Wiel-Ø | 160 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 197 mm |
| Uitsteekl | 52 mm |
| Plaatmaat | 130 x 106 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 180 kg |
| € 57,81 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952922748700
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 240 mm |
| Uitsteekl | 49 mm |
| Plaatmaat | 130 x 106 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 220 kg |
| € 64,82 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven