360°-BEELD
Toepassing
- Drukregelaars voor gefilterde en gezuiverde perslucht
- vergrendelbare bedieningshendel
- Doorstromingsrichting van links naar rechts (zoals afgebeeld)
- terugregelbaar (met secundaire ontluchting)
- nauwkeurige drukinstelling - 0,5%
- Regelbereik - 0,05 bar tot 8,0 bar
- Regelnauwkeurigheid - 0,5%
- maximale ingangsdruk - 10 bar
- Omgevingstemperatuur - -5 °C tot 60 °C
- Mediumtemperatuur - -5 °C tot 60 °C
- met secundaire ontluchting
- Behuizingsmateriaal - gegoten aluminium
- Materiaal kap - polyacetaal
Levering zonder manometer! Bestel meteen de juiste manometer mee!!
| vanaf € 90,85 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Heeft u vragen?
Wij helpen u graag verder!
Wij helpen u graag verder!
Uitvoeringen (4)
Selectie beperken
Aansluitschroefdraad
Constructie
Doorstroomhoeveelheid
max. eigen luchtverbruik
Artikelnummer: 202532100600
Uitvoering
| Aansluitschroefdraad | G 1/8" binnen |
| Constructie | Bouwvorm 10 |
| Doorstroomhoeveelheid | 360 l/min |
| max. eigen luchtverbruik | 5 l/min |
| € 90,85 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 202532201800
Uitvoering
| Aansluitschroefdraad | G 1/4" binnen |
| Constructie | Bouwvorm 20 |
| Doorstroomhoeveelheid | 1080 l/min |
| max. eigen luchtverbruik | 4 l/min |
| € 127,85 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 202532308300
Uitvoering
| Aansluitschroefdraad | G 3/8" binnen |
| Constructie | Bouwvorm 30 |
| Doorstroomhoeveelheid | 4980 l/min |
| max. eigen luchtverbruik | 9,5 l/min |
| € 177,92 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 202532408300
Uitvoering
| Aansluitschroefdraad | G 1/2" binnen |
| Constructie | Bouwvorm 30 |
| Doorstroomhoeveelheid | 4980 l/min |
| max. eigen luchtverbruik | 9,5 l/min |
| € 177,92 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven