Schroefafstandsklem voor kabels en buizen AM - metaal - spanbereik Ø 8 tot 40 mm - prijs per VE

Toepassing
  • De schroefklem is uitermate geschikt voor het bevestigen van stalen mantelbuizen en elektrische kabels.
  • Door het gebruik van nagelankers FNA II is de klem geschikt voor beton, kalkzandsteen, natuursteen met een dichte structuur en holle platen van voorgespannen beton.
  • Nagelbouten N worden gebruikt voor beton, kalkzandsteen, baksteen, natuursteen, massieve lichte betonsteen.
Beschrijving
  • De schroefklem AM met M6-schroefdraad kan naar keuze worden bevestigd met nagelanker FNA II 6x30 M6x43, stangschroef STST 6x60 en STST 6x80 of nagelbout N 6x40/10 M6.
Technische specificaties
  • Materiaal - Metaal
  • Spanbereik-Ø - 8 tot 40 mm
Uitvoeringen (13)
Selectie beperken
Afmetingen IEC
Spanbereik-Ø
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Afmetingen IEC Spanbereik-Ø VE Prijs incl. btw.
857606018502 - 8 mm 50 stuks
€ 42,78
(€ 0,86 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 3,17
Productveiligheid
857606018601 - 10 mm 50 stuks
€ 46,17
(€ 0,92 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 3,42
Productveiligheid
857606018701 12 12 mm 50 stuks
€ 47,17
(€ 0,94 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 3,49
Productveiligheid
857606018801 - 14 mm 50 stuks
€ 50,41
(€ 1,01 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 3,73
Productveiligheid
857606018901 16 15-16 mm 50 stuks
€ 59,73
(€ 1,19 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 4,43
Productveiligheid
857606019001 - 18 mm 50 stuks
€ 61,33
(€ 1,23 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 4,54
Productveiligheid
857606019101 20 20 mm 50 stuks
€ 63,52
(€ 1,27 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 4,71
Productveiligheid
857606019201 - 22 mm 50 stuks
€ 65,00
(€ 1,30 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 4,82
Productveiligheid
857606019401 25 25-26 mm 50 stuks
€ 67,92
(€ 1,36 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 5,03
Productveiligheid
857606019501 - 28 mm 50 stuks
€ 71,01
(€ 1,42 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 5,26
Productveiligheid
857606020901 32 32 mm 25 stuks
€ 36,10
(€ 1,44 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,68
Productveiligheid
857606021001 - 34 mm 25 stuks
€ 43,77
(€ 1,75 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 3,24
Productveiligheid
857609084901 40 40 mm 15 stuks
€ 27,33
(€ 1,82 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,03
Productveiligheid
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: afstandbevestiging, bevestigingssystemen, bevestigingstechniek, bevestiging van isolatiemateriaal, elektrische bevestigingen, elektrische bevestiging, fischer bevestigingstechniek, framebevestiging, holle ruimtebevestiging, installatiesystemen, klaus fischer, sanitaire bevestigingen, sanitaire bevestiging, schroeven, zware bevestigingen chemie, zware bevestiging, stalen anker, schroefafstandsklem, fischer schroefafstandsklem, schroefafstandsklem metaal op, fischer schroefafstandsklem metaal op