Schuurband - PFERD - Vlies - Korrelgrootte 100 tot 240 - verschillende afmetingen - VE 5 en 10 stuks - prijs per VE

Toepassing
  • de schuurband is geschikt voor het bewerken van staal, roestvrij staal (INOX) en non-ferrometalen en maakt het mogelijk een matte of zijdemat oppervlak te verkrijgen
Beschrijving
  • Schuurband met een grof, gemiddeld of fijn vliesoppervlak
  • het product onderscheidt zich door een lange levensduur en biedt een hoge scheurvastheid bij aangepaste flexibiliteit
  • gebruik voor een lange levensduur en een constante slijpprestatie een geschikte slijpolie
  • de beste resultaten worden bereikt bij een snijsnelheid van 5 tot 15 m/s
Technische specificaties
  • Materiaal - Vlies
  • Afmetingen (D x L) - 6 x 305 tot 50 x 450 mm
  • Korrelgrootte - 100 G, 180 M of 240 F
  • aanbevolen snijsnelheid - 5 tot 15 m/s
  • VE - 5 en 10 stuks
Uitvoeringen (33)
Selectie beperken
Benaming
Afmetingen (D x L)
Korrelgrootte
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 658245010610
Uitvoering
BenamingVB 6/305 A 100 G
Afmetingen (D x L)6 x 305 mm
Korrelgrootte100 g
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 45,62
(€ 4,56 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245010618
Uitvoering
BenamingVB 6/305 A 180 M
Afmetingen (D x L)6 x 305 mm
Korrelgrootte180 M
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 44,14
(€ 4,41 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245010624
Uitvoering
BenamingVB 6/305 A 240 F
Afmetingen (D x L)6 x 305 mm
Korrelgrootte240 F
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 42,31
(€ 4,23 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011010
Uitvoering
BenamingVB 6/520 A 100 G
Afmetingen (D x L)6 x 520 mm
Korrelgrootte100 g
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 64,30
(€ 6,43 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011018
Uitvoering
BenamingVB 6/520 A 180 M
Afmetingen (D x L)6 x 520 mm
Korrelgrootte180 M
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 62,32
(€ 6,23 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011024
Uitvoering
BenamingVB 6/520 A 240 F
Afmetingen (D x L)6 x 520 mm
Korrelgrootte240 F
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 60,33
(€ 6,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245010710
Uitvoering
BenamingVB 9/305 A 100 G
Afmetingen (D x L)9 x 305 mm
Korrelgrootte100 g
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 58,35
(€ 5,84 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245010718
Uitvoering
BenamingVB 9/305 A 180 M
Afmetingen (D x L)9 x 305 mm
Korrelgrootte180 M
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 56,04
(€ 5,60 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245010724
Uitvoering
BenamingVB 9/305 A 240 F
Afmetingen (D x L)9 x 305 mm
Korrelgrootte240 F
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 54,21
(€ 5,42 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245010810
Uitvoering
BenamingVB 12/305 A 100 G
Afmetingen (D x L)12 x 305 mm
Korrelgrootte100 g
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 73,38
(€ 7,34 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245010818
Uitvoering
BenamingVB 12/305 A 180 M
Afmetingen (D x L)12 x 305 mm
Korrelgrootte180 M
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 71,24
(€ 7,12 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245010824
Uitvoering
BenamingVB 12/305 A 240 F
Afmetingen (D x L)12 x 305 mm
Korrelgrootte240 F
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 68,76
(€ 6,88 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245010910
Uitvoering
BenamingVB 30/533 A 100 G
Afmetingen (D x L)30 x 533 mm
Korrelgrootte100 g
VE5 stuks
Productveiligheid
€ 76,61
(€ 15,32 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245010918
Uitvoering
BenamingVB 30/533 A 180 M
Afmetingen (D x L)30 x 533 mm
Korrelgrootte180 M
VE5 stuks
Productveiligheid
€ 73,97
(€ 14,79 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245010924
Uitvoering
BenamingVB 30/533 A 240 F
Afmetingen (D x L)30 x 533 mm
Korrelgrootte240 F
VE5 stuks
Productveiligheid
€ 71,40
(€ 14,28 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011110
Uitvoering
BenamingVB 12/520 A 100 G
Afmetingen (D x L)12 x 520 mm
Korrelgrootte100 g
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 96,52
(€ 9,65 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011118
Uitvoering
BenamingVB 12/520 A 180 M
Afmetingen (D x L)12 x 520 mm
Korrelgrootte180 M
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 92,56
(€ 9,26 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011124
Uitvoering
BenamingVB 12/520 A 240 F
Afmetingen (D x L)12 x 520 mm
Korrelgrootte240 F
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 88,43
(€ 8,84 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011210
Uitvoering
BenamingVB 16/520 A 100 G
Afmetingen (D x L)16 x 520 mm
Korrelgrootte100 g
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 117,68
(€ 11,77 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011218
Uitvoering
BenamingVB 16/520 A 180 M
Afmetingen (D x L)16 x 520 mm
Korrelgrootte180 M
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 113,05
(€ 11,31 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011224
Uitvoering
BenamingVB 16/520 A 240 F
Afmetingen (D x L)16 x 520 mm
Korrelgrootte240 F
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 108,42
(€ 10,84 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011310
Uitvoering
BenamingVB 20/520 A 100 G
Afmetingen (D x L)20 x 520 mm
Korrelgrootte100 g
VE5 stuks
Productveiligheid
€ 67,94
(€ 13,59 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011318
Uitvoering
BenamingVB 20/520 A 180 M
Afmetingen (D x L)20 x 520 mm
Korrelgrootte180 M
VE5 stuks
Productveiligheid
€ 65,53
(€ 13,11 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011324
Uitvoering
BenamingVB 20/520 A 240 F
Afmetingen (D x L)20 x 520 mm
Korrelgrootte240 F
VE5 stuks
Productveiligheid
€ 62,98
(€ 12,60 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011350
Uitvoering
BenamingVB 30/610 A 100 G
Afmetingen (D x L)30 x 610 mm
Korrelgrootte100 g
VE5 stuks
Productveiligheid
€ 96,77
(€ 19,35 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011351
Uitvoering
BenamingVB 30/610 A 180 M
Afmetingen (D x L)30 x 610 mm
Korrelgrootte180 M
VE5 stuks
Productveiligheid
€ 93,80
(€ 18,76 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011352
Uitvoering
BenamingVB 30/610 A 240 F
Afmetingen (D x L)30 x 610 mm
Korrelgrootte240 F
VE5 stuks
Productveiligheid
€ 83,14
(€ 16,63 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011410
Uitvoering
BenamingVB 35/450 A 100 G
Afmetingen (D x L)35 x 450 mm
Korrelgrootte100 g
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 161,48
(€ 16,15 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011418
Uitvoering
BenamingVB 35/450 A 180 M
Afmetingen (D x L)35 x 450 mm
Korrelgrootte180 M
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 135,86
(€ 13,59 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011424
Uitvoering
BenamingVB 35/450 A 240 F
Afmetingen (D x L)35 x 450 mm
Korrelgrootte240 F
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 130,57
(€ 13,06 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011510
Uitvoering
BenamingVB 50/450 A 100 G
Afmetingen (D x L)50 x 450 mm
Korrelgrootte100 g
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 204,94
(€ 20,49 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011518
Uitvoering
BenamingVB 50/450 A 180 M
Afmetingen (D x L)50 x 450 mm
Korrelgrootte180 M
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 179,82
(€ 17,98 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658245011524
Uitvoering
BenamingVB 50/450 A 240 F
Afmetingen (D x L)50 x 450 mm
Korrelgrootte240 F
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 176,69
(€ 17,67 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Schuurband, Schleifbänder, Schuurband, Schuurbanden, Schuurband, Schuurbanden, Schuurmiddelen, Schuurmiddelen, Schuurmiddelen, Korte band, Korte band, Korte band, Bandschuurmachine, Accessoires voor bandschuurmachines, Accessoires voor bandschuurmachines, Bandschuurmachines Toebehoren, Vlies schuurband, Vlies-schuurband, Vlies schuurband, Vlies schuurmiddelen, Vlies-schuurmiddelen, Vlies schuurmiddelen, PFERD schuurband, PFERD schuurband, PFERD vlies schuurband, slijpen, mat maken, Oppervlaktebewerking, Vliesoppervlak, Staal, Roestvrij staal, Non-ferrometaal, Bewerking van staal, Bewerking van roestvrij staal, Bewerking van non-ferrometalen