Schuurmop - kunsthars - korund - SM 611 - K40 tot K 320 - 3200 tot 9500 l/min

Artikelnummer:
658411302506
Uitvoering
Slijpmop-Ø x Ø-breedte250 mm x 30 mm
KorrelgrootteK 60
Verpakkingseenheid2 stuks
Toepassing
  • Schuurmop voor het bewerken van hout, metaal, kunststof, verf, lak en plamuur.
  • Perfect geschikt voor het fijn bewerken van oppervlakken.
Beschrijving
  • De schuurmop is universeel inzetbaar op rechte slijpmachines, automatische slijpmachines, slijpblokken en flexibele assen.
  • Te gebruiken met spanndeksel SMD 612.
  • De waaiervormige, radiaal geplaatste lamellen passen zich aan de contouren van het werkstuk aan.
  • Schleimop mag alleen worden gebruikt met een geschikte spanplaat.
Technische specificaties
  • Schuurmop - SM 611 - zonder boring
  • Toepassing - hout, metaal, kunststof, verf, lak, plamuur
  • Korrelgrootte - K40 tot K320
  • Binding - kunsthars
  • Korrelsoort - Korund
  • Lamellenvorm - recht
  • Prijs per stuk en VE
Levering uitsluitend in de aangegeven verpakkingseenheden! Prijzen per verpakkingseenheid!
Uitvoeringen (51)
Selectie beperken
Slijpmop-Ø x Ø-breedte
Korrelgrootte
Verpakkingseenheid
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Slijpmop-Ø x Ø-breedte Korrelgrootte Verpakkingseenheid Prijs incl. btw.
658411501404 140 mm x 50 mm K 40 3 stuks
€ 122,17
(€ 40,72 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411501406 140 mm x 50 mm K 60 3 stuks
€ 122,17
(€ 40,72 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411301004 100 mm x 30 mm K 40 5 stuks
€ 125,43
(€ 25,09 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411301006 100 mm x 30 mm K 60 5 stuks
€ 125,43
(€ 25,09 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411501408 140 mm x 50 mm K 80 3 stuks
€ 141,61
(€ 47,20 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411501412 140 mm x 50 mm K 120 3 stuks
€ 171,45
(€ 57,15 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411301008 100 mm x 30 mm K 80 5 stuks
€ 142,42
(€ 28,48 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411301012 100 mm x 30 mm K 120 5 stuks
€ 142,42
(€ 28,48 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411502504 250 mm x 50 mm K 40 1 stuk
€ 144,65
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411502506 250 mm x 50 mm K 60 1 stuk
€ 144,65
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411501604 165 mm x 50 mm K 40 3 stuks
€ 155,22
(€ 51,74 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411501606 165 mm x 50 mm K 60 3 stuks
€ 155,22
(€ 51,74 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411252506 250 mm x 25 mm K 60 2 stuks
€ 163,61
(€ 81,81 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411502512 250 mm x 50 mm K 120 1 stuk
€ 204,01
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411251604 165 mm x 25 mm K 40 5 stuks
€ 171,14
(€ 34,23 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411251606 165 mm x 25 mm K 60 5 stuks
€ 171,14
(€ 34,23 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411502508 250 mm x 50 mm K 80 1 stuk
€ 169,03
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411502518 250 mm x 50 mm K 180 1 stuk
€ 196,05
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411501608 165 mm x 50 mm K 80 3 stuks
€ 185,69
(€ 61,90 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411501610 165 mm x 50 mm K 100 3 stuks
€ 185,69
(€ 61,90 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411501612 165 mm x 50 mm K 120 3 stuks
€ 185,69
(€ 61,90 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411251608 165 mm x 25 mm K 80 5 stuks
€ 186,91
(€ 37,38 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411251610 165 mm x 25 mm K 100 5 stuks
€ 186,91
(€ 37,38 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411251612 165 mm x 25 mm K 120 5 stuks
€ 186,91
(€ 37,38 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411502522 250 mm x 50 mm K 220 1 stuk
€ 196,05
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411503004 300 mm x 50 mm K 40 1 stuk
€ 200,09
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411302506 250 mm x 30 mm K 60 2 stuks
€ 203,05
(€ 101,53 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411301604 165 mm x 30 mm K 40 5 stuks
€ 203,62
(€ 40,72 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411301606 165 mm x 30 mm K 60 5 stuks
€ 203,62
(€ 40,72 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411252512 250 mm x 25 mm K 120 2 stuks
€ 250,63
(€ 125,32 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411501615 165 mm x 50 mm K 150 3 stuks
€ 212,10
(€ 70,70 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411501618 165 mm x 50 mm K 180 3 stuks
€ 212,10
(€ 70,70 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411502524 250 mm x 50 mm K 240 1 stuk
€ 219,04
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411502532 250 mm x 50 mm K 320 1 stuk
€ 219,04
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411251615 165 mm x 25 mm K 150 5 stuks
€ 219,40
(€ 43,88 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411503008 300 mm x 50 mm K 80 1 stuk
€ 228,49
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411301608 165 mm x 30 mm K 80 5 stuks
€ 224,87
(€ 44,97 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411301612 165 mm x 30 mm K 120 5 stuks
€ 224,87
(€ 44,97 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411501624 165 mm x 50 mm K 240 3 stuks
€ 237,55
(€ 79,18 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411251624 165 mm x 25 mm K 240 5 stuks
€ 241,97
(€ 48,39 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411501632 165 mm x 50 mm K 320 3 stuks
€ 237,55
(€ 79,18 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411503012 300 mm x 50 mm K 120 1 stuk
€ 228,49
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411502004 200 mm x 50 mm K 40 3 stuks
€ 258,97
(€ 86,32 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411301618 165 mm x 30 mm K 180 5 stuks
€ 259,16
(€ 51,83 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411503018 300 mm x 50 mm K 180 1 stuk
€ 270,43
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411502006 200 mm x 50 mm K 60 3 stuks
€ 258,97
(€ 86,32 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411502012 200 mm x 50 mm K 120 3 stuks
€ 375,54
(€ 125,18 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411503024 300 mm x 50 mm K 240 1 stuk
€ 316,39
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411503032 300 mm x 50 mm K 320 1 stuk
€ 316,39
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411502008 200 mm x 50 mm K 80 3 stuks
€ 311,16
(€ 103,72 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658411252012 200 mm x 25 mm K 120 5 stuks
€ 331,60
(€ 66,32 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: schuurmop, schuurmopwiel, schleifmopräder, vlakschuurmachine, klingspor, schuurpapier