Schuurmopwiel SM 611 H - diameter 165 mm - breedte 25 tot 50 mm - korrel 40 tot 240 - VE 3 of 5 stuks - prijs per VE

Toepassing
  • De schuurmopwiel SM 611 H is uitermate geschikt voor gebruik met verf, lak, plamuur, hout, kunststof en metaal.
Beschrijving
  • De schuurmopwiel SM 611 H heeft een houten kern met een opnamegat van Ø 13 mm voor een snelle montage.
  • De schuurmopwiel kan zonder spanndeksel SMD 612 worden gebruikt.
Technische specificaties
  • Binding - kunsthars
  • Korrelsoort - Korund
  • Diameter - 165 mm
  • Breedte - 25 tot 50 mm
  • Boring - 13 mm
  • Korrelgrootte - 40 tot 240
  • Maximale werksnelheid - 50 m/s
  • Toegestaan toerental - 5800 1/min
Uitvoeringen (9)
Selectie beperken
Breedte
Korrel
Verpakkingseenheid
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Breedte Korrel Verpakkingseenheid Prijs incl. btw.
658410030000 25 mm 40 5 stuks
€ 171,14
(€ 34,23 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658410005000 25 mm 60 5 stuks
€ 171,14
(€ 34,23 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658410004000 25 mm 80 5 stuks
€ 186,91
(€ 37,38 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658410006000 25 mm 120 5 stuks
€ 186,91
(€ 37,38 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658410027000 25 mm 240 5 stuks
€ 278,51
(€ 55,70 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658410022000 50 mm 40 3 stuks
€ 155,22
(€ 51,74 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658410017000 50 mm 60 3 stuks
€ 178,22
(€ 59,41 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658410018000 50 mm 80 3 stuks
€ 185,69
(€ 61,90 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658415990000 50 mm 120 3 stuks
€ 213,23
(€ 71,08 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Mop, SM 611 H, SM 611 H Mop, klingspor, schuurmopwiel