360°-BEELD
Toepassing
- Slanghaspel voor werkzaamheden met lucht en water
- als werkplaatsuitrusting
- open slanghaspel van gepoedercoat staal
- robuuste, gekapselde, permanent gesmeerde aandrijfveer maakt meerdere vergrendelingsmogelijkheden per omwenteling mogelijk
- door de flexibele slanguitloop zijn negen verschillende montagemogelijkheden mogelijk
- vier geleiderollen minimaliseren de slijtage van de slang
- standaard uitgerust met rubberen slang
- Slanglengtes - 10 m tot 20 m
- Druk - max. 20 bar
-15%
|
|
| vanaf € 543,00 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Heeft u vragen?
Wij helpen u graag verder!
Wij helpen u graag verder!
Uitvoeringen (4)
Selectie beperken
Aansluiting
Nominale slangdiameter
Slanglengte
Max. druk
Artikelnummer: 95220L808203
Uitvoering
| Aansluiting | 3/8" |
| Nominale slangdiameter | 9 DN |
| Slanglengte | 20 m |
| Max. druk | 20 bar |
-15%
|
|
| € 543,00 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 95220L808204
Uitvoering
| Aansluiting | 1/2" |
| Nominale slangdiameter | 12 DN |
| Slanglengte | 20 m |
| Max. druk | 20 bar |
-15%
|
|
| € 589,25 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 95220L809102
Uitvoering
| Aansluiting | 1/4" |
| Nominale slangdiameter | 6 DN |
| Slanglengte | 10 m |
| Max. druk | 20 bar |
-15%
|
|
| € 315,00 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 95220L809103
Uitvoering
| Aansluiting | 3/8" |
| Nominale slangdiameter | 9 DN |
| Slanglengte | 10 m |
| Max. druk | 20 bar |
-15%
|
|
| € 320,51 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven