Slangklemmen - INOX - voor slangen Ø 10 x 16 tot 60 x 80 mm - klembreedte 9 tot 12 mm - 10-delig - prijs per set

Toepassing
  • De slangklemmen zijn geschikt voor het verbinden van slangen met een diameter van 10 x 16 tot 60 x 80 mm.
Beschrijving
  • De slangklemmen van INOX-staal zijn geschikt voor het verkoopdisplay 8095.
  • Het assortiment slangklemmen bestaat uit 10 stuks.
Technische specificaties
  • Materiaal - INOX staal
  • voor slangdiameter - 10 x 16 tot 60 x 80 mm
  • Klembreedte - 9 tot 12 mm
Uitvoeringen (10)
Selectie beperken
Diameter
Breedte klem
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 857809510x16
Uitvoering
Diameter10 x 16 mm
Breedte klem9 mm
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 4,68
(€ 0,47 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857809512x20
Uitvoering
Diameter12 x 20 mm
Breedte klem9 mm
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 4,68
(€ 0,47 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857809516x25
Uitvoering
Diameter16 x 25 mm
Breedte klem9 mm
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 4,84
(€ 0,48 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857809520x32
Uitvoering
Diameter20 x 32 mm
Breedte klem9 mm
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 5,42
(€ 0,54 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857809525x40
Uitvoering
Diameter25 x 40 mm
Breedte klem9 mm
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 5,71
(€ 0,57 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857809530x45
Uitvoering
Diameter30 x 45 mm
Breedte klem9 mm
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 6,00
(€ 0,60 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857809532x50
Uitvoering
Diameter32 x 50 mm
Breedte klem12 mm
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 6,44
(€ 0,64 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857809540x60
Uitvoering
Diameter40 x 60 mm
Breedte klem12 mm
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 7,76
(€ 0,78 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857809550x70
Uitvoering
Diameter50 x 70 mm
Breedte klem12 mm
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 9,23
(€ 0,92 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857809560x80
Uitvoering
Diameter60 x 80 mm
Breedte klem12 mm
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 9,96
(€ 1,00 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Slangklem, Slangklem, Bridles, Slangklemmen, Slangbinders, Slangklem, Slangklem, Slangklemmen, Slangbinders, Klem, Klemmen, Assortiment slangklemmen