Spiraalboorset D338TI - diameter 1 tot 13 mm - profielgeslepen - zijdelingse spaanhoek 118° - set van 19 tot 50 stuks - prijs per set

Artikelnummer:
943110705100
Uitvoering
Ø h 81,00 mm tot 5,90 mm
Aantal boren50 stuks
elk oplopend0,1 mm
Toepassing
  • De spiraalboorset wordt universeel gebruikt voor staal.
Beschrijving
  • De spiraalboorset is profielgeslepen en de kerndikte is dikker dan normaal. De boren worden geleverd in een kunststof cassette.
Technische specificaties
  • Diameter - 1 tot 13 mm
  • DIN - 338
  • HSS-E
  • Profielgeslepen
  • Type Ti
  • Spiraalhoek - 35°
  • Zijdelingse spaanhoek - 118°
  • Normale kernuitbreiding
  • Normale coating
  • Schaft (DIN) cilindrisch
  • Set - 19 tot 50 stuks
  • Prijs per set
Uitvoeringen (5)
Selectie beperken
Ø h 8
Aantal boren
elk oplopend
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 943110705100
Uitvoering
Ø h 81,00 mm tot 5,90 mm
Aantal boren50 stuks
elk oplopend0,1 mm
€ 221,26
(€ 4,43 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 943110705103
Uitvoering
Ø h 86,00 mm tot 10,00 mm
Aantal boren41 stuks
elk oplopend0,1 mm
€ 454,46
(€ 11,08 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 943110705106
Uitvoering
Ø h 81,00 mm tot 10,00 mm
Aantal boren19 stuks
elk oplopend0,5 mm
€ 137,78
(€ 7,25 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 943110705109
Uitvoering
Ø h 81,00 mm tot 10,50 mm
Aantal boren24 stuks
elk oplopend0,5 mm
€ 216,20
(€ 9,01 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 943110705112
Uitvoering
Ø h 81,00 mm tot 13,00 mm
Aantal boren25 stuks
elk oplopend0,5 mm
€ 279,08
(€ 11,16 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Eisenwolff, spiraalboorset, spiraalboorset, spiraalboorset, spiraalboorset, boorsets, boorsets, boorset, boorset