Staafelektrode - Phoenix Groen T - Elektroden-Ø 2,0-4,0 mm

Artikelnummer:
947971816100
Uitvoering
Afmetingen2,0 x 250 mm
Inhoud325 stuks
Gewicht3,2 kg
Toepassing
  • Staafelektrode - Phoenix Groen T, voor het probleemloos lassen van algemeen bouwstaal (tot en met 2 mm Ø, ook geschikt voor valnaadlassen)
Beschrijving
  • uitstekende ontstekings- en herontstekingsvermogen
  • zeer geringe spatvorming
  • zelfopheffende slak
  • fijne, gladde naden met een kiemvrije overgang naar het basismateriaal
  • voor materialen - St 37-St 52; St 35; St 45; St 35.8; ketelplaten HI, HII, 17 Mn4; scheepsbouwstaal; fijnkorrelstaal StE 315 en StE 355
Technische specificaties
  • Rutil-omhulde staafelektrode
  • Prijzen exclusief toeslag voor grondstoffen
Uitvoeringen (7)
Selectie beperken
Afmetingen
Inhoud
Gewicht
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Afmetingen Inhoud Gewicht Prijs incl. btw.
947971816100 2,0 x 250 mm 325 stuks 3,2 kg
€ 204,73
(€ 0,63 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
947971816106 2,5 x 250 mm 200 stuks 3,0 kg
€ 152,49
(€ 0,76 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
947971816109 2,5 x 350 mm 200 stuks 4,3 kg
€ 197,06
Prijs incl. btw.
gratis verzending
947971816112 3,2 x 350 mm 125 stuks 4,4 kg
€ 183,19
Prijs incl. btw.
gratis verzending
947971816115 2,5 x 450 mm 125 stuks 5,6 kg
€ 215,23
(€ 1,72 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
947971816118 4,0 x 350 mm 80 stuks 4,4 kg
€ 175,09
(€ 2,19 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
947971816121 4,0 x 450 mm 80 stuks 5,6 kg
€ 219,08
(€ 2,74 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: thyssen, phönix-grün, staafelektrode, laselektroden, laselektroden, schw