Uierpapier UdderoClean - Grootte 22 x 23 en 21 x 21 cm - VE 2 en 6 stuks - Prijs per VE

Toepassing
  • Het uierpapier UdderoClean is geschikt voor het reinigen van de uiers vóór het melken en wordt gebruikt in de melkveehouderij.
Beschrijving
  • Het uierpapier UdderoClean is bedoeld voor de natte reiniging van uiers in de melkveehouderij. Het bestaat uit 100 % verse cellulose, heeft geen kartonnen kern en is volgens de fabrikant geschikt voor contact met levensmiddelen.
  • Het papier onderscheidt zich door een hoog vochtopnamevermogen, pluisvrijheid en een hoge natte sterkte. De crêpestructuur ondersteunt de mechanische reiniging en kan bijdragen aan de stimulatie van de uier. Het uierpapier is onder andere geschikt voor gebruik met KerbaWasch en uierwaslotion.
Technische specificaties
  • Afmetingen van de vellen - 21 x 21 en 22 x 23 cm
  • Verpakkingsgrootte: 2 en 6 stuks (per 800 en per 1000 vellen)
  • Prijs per verpakkingseenheid
Uitvoeringen (3)
Selectie beperken
Bladgrootte
VE
Aantal bladen
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 893715871000
Uitvoering
Bladgrootte22 x 23 cm
VE2 stuks
Aantal bladen800 vellen
Productveiligheid
€ 25,88
(€ 12,94 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 893715800000
Uitvoering
Bladgrootte22 x 23 cm
VE6 stuks
Aantal bladen800 vellen
Productveiligheid
€ 68,00
(€ 11,33 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 893715895000
Uitvoering
Bladgrootte21 x 21 cm
VE6 stuks
Aantal bladen1000 vellen
Productveiligheid
€ 77,26
(€ 12,88 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Uierpapier, Uierpapier UdderoClean, UdderoClean, Rol uierpapier, Uierpapierrollen, Uierreiniging, Uierhygiëne, Uierverzorging, Melkveehouderij, Melkhygiëne, Natreiniging, Uierreiniging, Hygiëne, Reiniging, KerbaWash, Uierwaslotion, 2 x 200 vellen, Verse celstof, Albert Kerbl, Kerbl, Albert Kerbl GmbH