360°-BEELD
Vaste wiel - elastisch massief rubber wiel - wiel-Ø 80 tot 250 mm - bouwhoogte 100 tot 290 mm - draagvermogen 120 tot 400 kg
Toepassing
- De bokwiel is uitermate geschikt voor gebruik op tegels, parket, industriële vloeren en oneffen vloeren.
- Volledig rubber is door zijn zachte loopvlak bijzonder geschikt voor oneffen, harde vloeren.
- Het kogellagerwiel is gemaakt van gegoten aluminium, het cilindrische loopvlak is van zwart elastisch massief rubber met een hardheid van ca. 65° Shore A.
- De behuizing is gemaakt van verzinkt plaatstaal.
- De rol biedt een hoge elasticiteit bij een lage rolweerstand.
- Materiaal wielbehuizing - gegoten aluminium
- Materiaal loopvlak - elastisch massief rubber, ca. 65° Shore A
- Materiaal behuizing - gegalvaniseerd plaatstaal
- Lagers - Kogellagers
- Wiel-Ø - 80 tot 250 mm
- Wielbreedte - 38 tot 50 mm
- Hoogte - 100 tot 290 mm
- Platte afmetingen - 100 x 80 tot 135 x 114 mm
- Gatenmaat - 80 x 60 tot 105 x 80 mm
- Schroefgat-Ø - 9 tot 11 mm
- Draagvermogen - 120 tot 400 kg
Uitvoeringen (8)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952920029687
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 100 mm |
| Plaatmaat | 100 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 120 kg |
Artikelnummer: 952920029688
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Plaatmaat | 100 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 180 kg |
Artikelnummer: 952920016465
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 180 kg |
Artikelnummer: 952920029689
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Plaatmaat | 100 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
Artikelnummer: 952920040513
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
Artikelnummer: 952920029690
Uitvoering
| Wiel-Ø | 160 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Plaatmaat | 135 x 112 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
Artikelnummer: 952920029691
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Plaatmaat | 135 x 112 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 400 kg |
Artikelnummer: 952920029692
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 290 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 400 kg |
| € 75,66 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven