360°-BEELD
Vaste wielen - kunststofwiel - hittebestendig - wiel-Ø 80 tot 200 mm - bouwhoogte 108 tot 239 mm - draagvermogen 90 tot 300 kg
Toepassing
- De hittebestendige bokwiel is uitermate geschikt voor gebruik op tapijt, linoleum en glad beton.
- Het glijlagerwiel is volledig vervaardigd uit zwarte, hittebestendige kunststof.
- De behuizing is gemaakt van glanzend verzinkt plaatstaal.
- De rol is bestand tegen water, zuren, logen en vetten en is ontworpen voor temperatuurbereiken van -25 tot +250 °C. Bovendien is het wiel asbestvrij.
- Materiaal wielbehuizing - kunststof
- Materiaal behuizing - glanzend verzinkt plaatstaal
- Lagers - Glijlagers
- Wiel-Ø - 80 tot 200 mm
- Wielbreedte - 33 tot 52 mm
- Hoogte - 108 tot 239 mm
- Platte afmetingen - 100 x 84 tot 135 x 110 mm
- Gatmaat - 80 x 60 tot 105 x 80 mm
- Schroefgat-Ø - 9 tot 12 mm
- Draagvermogen - 90 tot 300 kg
Uitvoeringen (5)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952923025410
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 33 mm |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Plaatmaat | 100 x 84 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 90 kg |
Artikelnummer: 952923025400
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 34 mm |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Plaatmaat | 100 x 84 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 110 kg |
Artikelnummer: 952923025500
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 38 mm |
| Bouwhoogte | 158 mm |
| Plaatmaat | 116 x 84 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 150 kg |
Artikelnummer: 952923025600
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 42 mm |
| Bouwhoogte | 202 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
Artikelnummer: 952923025800
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 52 mm |
| Bouwhoogte | 239 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven