360°-BEELD
Vaste zwenkwiel - polyamide wiel - glijlager - wiel-Ø 80 tot 200 mm - bouwhoogte 100 tot 235 mm - draagvermogen 150 tot 350 kg
Toepassing
- De bokwiel is uitermate geschikt voor gebruik op tapijt, linoleum en glad beton.
- Het glijlagerwiel met bolle loopvlak bestaat volledig uit polyamide 6. Polyamide kan vocht opnemen en weer afgeven.
- De behuizing is gemaakt van verzinkt plaatstaal.
- De rol is breukvast bij hoge belasting en heeft een lage rolweerstand. Bovendien is de rol geschikt voor temperatuurbereiken van -40 tot +90 °C.
- Materiaal wiel - polyamide 6
- Materiaal behuizing - gegalvaniseerd plaatstaal
- Lagers - Glijlagers
- Wiel-Ø - 80 tot 200 mm
- Wielbreedte - 33 tot 48 mm
- Hoogte - 100 tot 235 mm
- Platte afmetingen - 105 x 80 tot 135 x 110 mm
- Gatenmaat - 80 x 60 tot 105 x 80 mm
- Schroefgat-Ø - 9 tot 11 mm
- Draagvermogen - 150 tot 350 kg
Uitvoeringen (5)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952913383300
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 33 mm |
| Bouwhoogte | 100 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 150 kg |
Artikelnummer: 952913383400
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
Artikelnummer: 952913383500
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 36 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
Artikelnummer: 952913383600
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 185 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
Artikelnummer: 952913383700
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 48 mm |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 100 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 350 kg |
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven