Artikelnummer:
7010SPPL06RH
Uitvoering
| Nominale diameter | 6 |
| Maat | 4 |
| Inch | 1/4" |
| Buitendiameter | 12,1 mm |
| Binnendiameter | 6,6 mm |
| Buigradius | 40 mm |
| Werkdruk | 290 bar |
| Testdruk | 580 bar |
| Barstdruk | 1160 bar |
Toepassing
- De hydraulische slang uit de SUPER-POWER®-serie is uitstekend geschikt voor gebruik met hydraulische vloeistoffen (HL, HLP, HLPD, HVLP, HFA, HFAS, HFB, HFC) en voor toepassing in het spoorverkeer en op spoorwegbouwmachines waar EN 45545-2 vereist is.
- De slijtvaste buitenmantel van de slang is gemaakt van ozonbestendig synthetisch rubber, een staaldraadvlechtwerk dient als drukdrager. De binnenmantel bestaat uit synthetisch rubber.
- De slang overtreft de eisen van EN 857 - 1SC en voldoet aan de eisen van EN 45545-2.
- Let op: Bij het leggen van de slangleiding moet de minimale buigradius worden aangehouden, omdat een kleinere buigradius de levensduur aanzienlijk kan verkorten.
- Materiaal buitenmantel - synthetisch rubber, slijtvast en ozonbestendig
- Materiaal drukdrager - staaldraadvlechtwerk
- Materiaal binnenbuis - synthetisch rubber
- Nominale diameter - 6 tot 25
- Maat - 4 tot 16
- Buitendiameter - 12,1 tot 33,2 mm
- Binnendiameter - 6,6 tot 26 mm
- Buigradius - 40 tot 160 mm
- Werkdruk - 110 tot 290 bar
- Testdruk (statisch) - 220 tot 580 bar
- Barstdruk - 440 tot 1160 bar
- Lagen - 1
- MSHA-goedkeuring - nee
- Veiligheidsfactor - 4:1
- Temperatuurbereik - -40 tot max. +100 °C (+70 °C voor water en media op waterbasis)
- Norm - EN 857 - 1SC // EN 45545-2