Vliesband NBF 800 - voor roestvrij staal, slijpmachines - korund - lengte 330 tot 800 mm - prijs per VE

Toepassing
  • Vliesband speciaal voor de oppervlaktebewerking van roestvrij staal
Beschrijving
  • Zeer lange levensduur
  • Geringe verstopping
  • Hoge randstabiliteit
  • Slijtvaste bandverbinding
Technische specificaties
  • Binding - kunsthars
  • Korrelsoort - Korund
  • Breedte - 6 tot 50 mm
  • Lengte - 330 tot 800 mm
Uitvoeringen (28)
Selectie beperken
Afmetingen (BxL)
Fijnheidsgraad
Kleur
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 658214040652
Uitvoering
Afmetingen (BxL)6 x 520 mm
FijnheidsgraadMedium
KleurRoodbruin
VE10 stuks
€ 34,19
(€ 3,42 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658212060652
Uitvoering
Afmetingen (BxL)6 x 520 mm
FijnheidsgraadZeer fijn
KleurBlauw
VE10 stuks
€ 34,19
(€ 3,42 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658215090953
Uitvoering
Afmetingen (BxL)9 x 533 mm
FijnheidsgraadGrof
KleurBruin
VE10 stuks
€ 40,05
(€ 4,01 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658214040953
Uitvoering
Afmetingen (BxL)9 x 533 mm
FijnheidsgraadMedium
KleurRoodbruin
VE10 stuks
€ 34,19
(€ 3,42 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658212060953
Uitvoering
Afmetingen (BxL)9 x 533 mm
FijnheidsgraadZeer fijn
KleurBlauw
VE10 stuks
€ 34,19
(€ 3,42 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658215091033
Uitvoering
Afmetingen (BxL)10 x 330 mm
FijnheidsgraadGrof
KleurBruin
VE10 stuks
€ 29,84
(€ 2,98 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658214041033
Uitvoering
Afmetingen (BxL)10 x 330 mm
FijnheidsgraadMedium
KleurRoodbruin
VE10 stuks
€ 31,23
(€ 3,12 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658212061033
Uitvoering
Afmetingen (BxL)10 x 330 mm
FijnheidsgraadZeer fijn
KleurBlauw
VE10 stuks
€ 31,23
(€ 3,12 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658215091252
Uitvoering
Afmetingen (BxL)12 x 520 mm
FijnheidsgraadGrof
KleurBruin
VE10 stuks
€ 41,17
(€ 4,12 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658214041252
Uitvoering
Afmetingen (BxL)12 x 520 mm
FijnheidsgraadMedium
KleurRoodbruin
VE10 stuks
€ 33,81
(€ 3,38 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658212061252
Uitvoering
Afmetingen (BxL)12 x 520 mm
FijnheidsgraadZeer fijn
KleurBlauw
VE10 stuks
€ 33,81
(€ 3,38 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658214041253
Uitvoering
Afmetingen (BxL)12 x 533 mm
FijnheidsgraadMedium
KleurRoodbruin
VE10 stuks
€ 34,19
(€ 3,42 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658215091345
Uitvoering
Afmetingen (BxL)13 x 457 mm
FijnheidsgraadGrof
KleurBruin
VE10 stuks
€ 39,85
(€ 3,99 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658214041345
Uitvoering
Afmetingen (BxL)13 x 457 mm
FijnheidsgraadMedium
KleurRoodbruin
VE10 stuks
€ 39,44
(€ 3,94 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658212061345
Uitvoering
Afmetingen (BxL)13 x 457 mm
FijnheidsgraadZeer fijn
KleurBlauw
VE10 stuks
€ 32,67
(€ 3,27 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658214041361
Uitvoering
Afmetingen (BxL)13 x 610 mm
FijnheidsgraadMedium
KleurRoodbruin
VE10 stuks
€ 39,67
(€ 3,97 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658212061361
Uitvoering
Afmetingen (BxL)13 x 610 mm
FijnheidsgraadZeer fijn
KleurBlauw
VE10 stuks
€ 39,67
(€ 3,97 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658215092052
Uitvoering
Afmetingen (BxL)20 x 520 mm
FijnheidsgraadGrof
KleurBruin
VE10 stuks
€ 61,01
(€ 6,10 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658214042052
Uitvoering
Afmetingen (BxL)20 x 520 mm
FijnheidsgraadMedium
KleurRoodbruin
VE10 stuks
€ 48,54
(€ 4,85 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658212062052
Uitvoering
Afmetingen (BxL)20 x 520 mm
FijnheidsgraadZeer fijn
KleurBlauw
VE10 stuks
€ 48,54
(€ 4,85 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658215093053
Uitvoering
Afmetingen (BxL)30 x 533 mm
FijnheidsgraadGrof
KleurBruin
VE5 stuks
€ 46,75
(€ 9,35 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658214043053
Uitvoering
Afmetingen (BxL)30 x 533 mm
FijnheidsgraadMedium
KleurRoodbruin
VE5 stuks
€ 44,80
(€ 8,96 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658212063053
Uitvoering
Afmetingen (BxL)30 x 533 mm
FijnheidsgraadZeer fijn
KleurBlauw
VE5 stuks
€ 44,80
(€ 8,96 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658214043061
Uitvoering
Afmetingen (BxL)30 x 610 mm
FijnheidsgraadMedium
KleurRoodbruin
VE5 stuks
€ 49,70
(€ 9,94 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658214044061
Uitvoering
Afmetingen (BxL)40 x 618 mm
FijnheidsgraadMedium
KleurRoodbruin
VE5 stuks
€ 52,70
(€ 10,54 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658212064061
Uitvoering
Afmetingen (BxL)40 x 618 mm
FijnheidsgraadZeer fijn
KleurBlauw
VE5 stuks
€ 52,70
(€ 10,54 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658214044082
Uitvoering
Afmetingen (BxL)40 x 820 mm
FijnheidsgraadMedium
KleurRoodbruin
VE5 stuks
€ 67,16
(€ 13,43 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658212064082
Uitvoering
Afmetingen (BxL)40 x 820 mm
FijnheidsgraadZeer fijn
KleurBlauw
VE5 stuks
€ 67,16
(€ 13,43 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: schuurmiddelen, klingspor, rol, rollen, op rollen, schuurrol, schuurrollen