Werkplaatsvijl "PFERD" - platte punt - vierzijdig geslepen - lengte 100 tot 300 mm - VE 1, 5 en 10 stuks - prijs per stuk en VE

Toepassing
  • Vlakke werkplaatsvijl
  • Oppervlaktebewerking, ontbramen, bewerken van haakse geometrieën en vijlen van doorbraken
Beschrijving
  • Origineel PFERD-merkproduct
  • rechthoekige vijl met schuine kant en snede aan vier zijden
  • Topkwaliteit
  • ook na langdurig gebruik uitstekende oppervlaktekwaliteit
Technische specificaties
  • DIN 7261, vorm B
  • Lengte - 100-350 mm
  • leverbare slagen - 1-3
  • VE - 1, 5 en 10 stuks.
Uitvoeringen (27)
Selectie beperken
Lengte (mm)
Houwvijl
Doorsnede (mm)
Handvat
Bijpassend boekje
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 658000581100
Uitvoering
Lengte (mm)100
Houwvijl1
Doorsnede (mm)12,0 x 2,5
Handvatzonder
Bijpassend boekjeFH 2
VE10 stuks.
Productveiligheid
€ 36,20
(€ 3,62 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658000582800
Uitvoering
Lengte (mm)100
Houwvijl2
Doorsnede (mm)12,0 x 2,5
Handvatzonder
Bijpassend boekjeFH 2
VE10 stuks.
Productveiligheid
€ 37,02
(€ 3,70 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658000583500
Uitvoering
Lengte (mm)100
Houwvijl3
Doorsnede (mm)12,0 x 2,5
Handvatzonder
Bijpassend boekjeFH 2
VE10 stuks.
Productveiligheid
€ 37,68
(€ 3,77 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658000584200
Uitvoering
Lengte (mm)150
Houwvijl1
Doorsnede (mm)16,0 x 4,0
Handvatzonder
Bijpassend boekjeFH 3
VE10 stuks.
Productveiligheid
€ 39,34
(€ 3,93 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658000585900
Uitvoering
Lengte (mm)150
Houwvijl2
Doorsnede (mm)16,0 x 4,0
Handvatzonder
Bijpassend boekjeFH 3
VE10 stuks.
Productveiligheid
€ 40,33
(€ 4,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658000586600
Uitvoering
Lengte (mm)150
Houwvijl3
Doorsnede (mm)16,0 x 4,0
Handvatzonder
Bijpassend boekjeFH 3
VE10 stuks.
Productveiligheid
€ 43,30
(€ 4,33 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658000587300
Uitvoering
Lengte (mm)200
Houwvijl1
Doorsnede (mm)20,0 x 5,0
Handvatzonder
Bijpassend boekjeFH 4/1
VE10 stuks.
Productveiligheid
€ 47,60
(€ 4,76 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658000588000
Uitvoering
Lengte (mm)200
Houwvijl2
Doorsnede (mm)20,0 x 5,0
Handvatzonder
Bijpassend boekjeFH 4/1
VE10 stuks.
Productveiligheid
€ 50,58
(€ 5,06 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658000589700
Uitvoering
Lengte (mm)200
Houwvijl3
Doorsnede (mm)20,0 x 5,0
Handvatzonder
Bijpassend boekjeFH 4/1
VE10 stuks.
Productveiligheid
€ 54,38
(€ 5,44 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658066934100
Uitvoering
Lengte (mm)150
Houwvijl1
Doorsnede (mm)16,0 x 4,0
Handvatmet
Bijpassend boekjeFH 3
VE1 stuk
Productveiligheid
€ 6,07
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658066936500
Uitvoering
Lengte (mm)150
Houwvijl3
Doorsnede (mm)16,0 x 4,0
Handvatmet
Bijpassend boekjeFH 3
VE1 stuk
Productveiligheid
€ 6,35
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658000590300
Uitvoering
Lengte (mm)250
Houwvijl1
Doorsnede (mm)25,0 x 6,0
Handvatzonder
Bijpassend boekjeFH 4/1
VE10 stuks.
Productveiligheid
€ 64,13
(€ 6,41 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658000591000
Uitvoering
Lengte (mm)250
Houwvijl2
Doorsnede (mm)25,0 x 6,0
Handvatzonder
Bijpassend boekjeFH 4/1
VE10 stuks.
Productveiligheid
€ 66,61
(€ 6,66 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658066937200
Uitvoering
Lengte (mm)200
Houwvijl1
Doorsnede (mm)20,0 x 5,0
Handvatmet
Bijpassend boekjeFH 4/1
VE1 stuk
Productveiligheid
€ 6,82
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658066938900
Uitvoering
Lengte (mm)200
Houwvijl2
Doorsnede (mm)20,0 x 5,0
Handvatmet
Bijpassend boekjeFH 4/1
VE1 stuk
Productveiligheid
€ 6,95
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658066939600
Uitvoering
Lengte (mm)200
Houwvijl3
Doorsnede (mm)20,0 x 5,0
Handvatmet
Bijpassend boekjeFH 4/1
VE1 stuk
Productveiligheid
€ 7,26
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658000592700
Uitvoering
Lengte (mm)250
Houwvijl3
Doorsnede (mm)25,0 x 6,0
Handvatzonder
Bijpassend boekjeFH 4/1
VE10 stuks.
Productveiligheid
€ 73,22
(€ 7,32 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658066940200
Uitvoering
Lengte (mm)250
Houwvijl1
Doorsnede (mm)25,0 x 6,0
Handvatmet
Bijpassend boekjeFH 4/1
VE1 stuk
Productveiligheid
€ 8,07
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658066941900
Uitvoering
Lengte (mm)250
Houwvijl2
Doorsnede (mm)25,0 x 6,0
Handvatmet
Bijpassend boekjeFH 4/1
VE1 stuk
Productveiligheid
€ 8,25
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658000593400
Uitvoering
Lengte (mm)300
Houwvijl1
Doorsnede (mm)30,0 x 6,5
Handvatzonder
Bijpassend boekjeFH 5/1
VE5 stuks.
Productveiligheid
€ 42,06
(€ 8,41 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658066942600
Uitvoering
Lengte (mm)250
Houwvijl3
Doorsnede (mm)25,0 x 6,0
Handvatmet
Bijpassend boekjeFH 4/1
VE1 stuk
Productveiligheid
€ 8,71
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658000594100
Uitvoering
Lengte (mm)300
Houwvijl2
Doorsnede (mm)30,0 x 6,5
Handvatzonder
Bijpassend boekjeFH 5/1
VE5 stuks.
Productveiligheid
€ 45,37
(€ 9,07 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658000595800
Uitvoering
Lengte (mm)300
Houwvijl3
Doorsnede (mm)30,0 x 6,5
Handvatzonder
Bijpassend boekjeFH 5/1
VE5 stuks.
Productveiligheid
€ 47,68
(€ 9,54 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658066943300
Uitvoering
Lengte (mm)300
Houwvijl1
Doorsnede (mm)30,0 x 6,5
Handvatmet
Bijpassend boekjeFH 5/1
VE1 stuk
Productveiligheid
€ 10,35
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658066944000
Uitvoering
Lengte (mm)300
Houwvijl2
Doorsnede (mm)30,0 x 6,5
Handvatmet
Bijpassend boekjeFH 5/1
VE1 stuk
Productveiligheid
€ 10,76
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658066945700
Uitvoering
Lengte (mm)300
Houwvijl3
Doorsnede (mm)30,0 x 6,5
Handvatmet
Bijpassend boekjeFH 5/1
VE1 stuk
Productveiligheid
€ 11,11
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658000596500
Uitvoering
Lengte (mm)350
Houwvijl1
Doorsnede (mm)35,0 x 7,5
Handvatzonder
Bijpassend boekjeFH 5/1
VE5 stuks.
Productveiligheid
€ 57,19
(€ 11,44 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Beoordelingen
Algemene beoordelingen
5.0 door 5.0 sterren / 1 Beoordelingen
Bewertungsübersicht
5 Sterren
(1)
4 Sterren
(0)
3 Sterren
(0)
2 Sterren
(0)
1 Ster
(0)
Meest positieve beoordeling vs. meest kritische beoordeling
Markus Hummler
Top kwaliteit!
Klantenbeoordelingen
Markus Hummler
07.04.2012
Top kwaliteit!
Zoekwoorden: vijlen voor de werkplaats, werkplaatsvijlen volgens DIN, platte puntvijlen, platte puntvijlen, werkplaatsvijl, werkplaatsvijlen, vijl, vijlen