360°-BEELD
Zwaar belastbare bokwiel - Gietpolyamide wiel - Wiel-Ø 80 tot 250 mm - Bouwhoogte 135 tot 380 mm - Draagvermogen 1000 tot 5000 kg
Toepassing
- De zware bokwiel is uitermate geschikt voor gebruik op glad beton.
- Het kogelgelagerde wiel is volledig vervaardigd uit taai, hoogverdicht gegoten polyamide.
- Het frame is een zeer robuuste gelaste staalconstructie. Tot een wieldiameter van 150 mm is het frame verzinkt, vanaf een wieldiameter van 200 mm zwart gelakt.
- De robuuste rol is zeer goed bestand tegen chemicaliën, stoot- en slagvast en vormvast. Bovendien biedt de rol een hoge slijtvastheid en een lange levensduur.
- De rol is geurloos, smaakloos en hygiënisch.
- Materiaal wiel - gegoten polyamide
- Materiaal behuizing - gelaste staalconstructie, verzinkt of gelakt
- Lagers - Kogellagers
- Wiel-Ø - 80 tot 250 mm
- Wielbreedte - 40 tot 80 mm
- Hoogte - 125 tot 380 mm
- Plaatmaat - 135 x 110 tot 400 x 300 mm
- Gatenpatroon - 105 x 80 tot 340 x 240 mm
- Schroefgat-Ø - 11 tot 26 mm
- Draagvermogen - 1000 tot 5000 kg
| vanaf € 89,68 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Heeft u vragen?
Wij helpen u graag verder!
Wij helpen u graag verder!
Uitvoeringen (7)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatdikte
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952932858500
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Plaatdikte | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 1000 kg |
| € 89,68 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952932858600
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 145 mm |
| Plaatdikte | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 1250 kg |
| € 112,39 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952932858700
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 55 mm |
| Bouwhoogte | 170 mm |
| Plaatdikte | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 1750 kg |
| € 133,92 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952932858800
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 55 mm |
| Bouwhoogte | 205 mm |
| Plaatdikte | 175 x 140 mm |
| Gatmaat | 140 x 105 mm |
| Schroefgat-Ø | 14 mm |
| Draagvermogen | 2500 kg |
| € 228,45 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 3 weken
Artikelnummer: 952932858900
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 55 mm |
| Bouwhoogte | 255 mm |
| Plaatdikte | 175 x 140 mm |
| Gatmaat | 140 x 105 mm |
| Schroefgat-Ø | 14 mm |
| Draagvermogen | 3000 kg |
| € 198,30 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952932863900
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 80 mm |
| Bouwhoogte | 280 mm |
| Plaatdikte | 255 x 200 mm |
| Gatmaat | 210 x 160 mm |
| Schroefgat-Ø | 18 mm |
| Draagvermogen | 4500 kg |
| € 272,55 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952932859000
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 65 mm |
| Bouwhoogte | 380 mm |
| Plaatdikte | 400 x 300 mm |
| Gatmaat | 340 x 240 mm |
| Schroefgat-Ø | 26 mm |
| Draagvermogen | 5000 kg |
| € 1.341,69 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven