360°-BEELD
Zwaar belastbare bokwiel - polyurethaanwiel - wiel-Ø 80 tot 200 mm - bouwhoogte 108 tot 245 mm - draagvermogen 250 tot 600 kg
Toepassing
- De bokwiel is geschikt voor alle soorten transportmiddelen. Bijzonder geschikt voor tegels, parket en oneffen en harde vloeren.
- Het kogellagerwiel bestaat uit speciaal grijs gietijzer, het gegoten, cilindrische loopvlak is van polyurethaan met ca. 95° Shore A.
- De middelzware behuizing is gemaakt van geperst, verzinkt plaatstaal.
- De bokwiel heeft een hoog draagvermogen, loopt soepel en geruisarm en heeft een lage slijtage. Bovendien is het wiel bestand tegen veel agressieve media en bijzonder ongevoelig voor stoten en schokken.
- Materiaal wielhuis - speciaal grijs gietijzer
- Materiaal loopvlak - polyurethaan, ca. 95° Shore A
- Materiaal behuizing - verzinkt plaatstaal
- Lagers - Kogellagers
- Wiel-Ø - 80 tot 200 mm
- Wielbreedte - 30 tot 50 mm
- Hoogte - 108 tot 245 mm
- Plaatmaat - 102 x 90 tot 135 x 114 mm
- Gatmaat - 80 x 60 tot 105 x 80 mm
- Schroefgat-Ø - 8,5 tot 10,5 mm
- Draagvermogen - 250 tot 600 kg
Uitvoeringen (5)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatdikte
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952900202750
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 36 mm |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Plaatdikte | 102 x 90 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 8,5 mm |
| Draagvermogen | 250 kg |
Artikelnummer: 952900202760
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Plaatdikte | 102 x 90 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 8,5 mm |
| Draagvermogen | 250 kg |
Artikelnummer: 952900202770
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Plaatdikte | 102 x 90 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 8,5 mm |
| Draagvermogen | 350 kg |
Artikelnummer: 952900202780
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 195 mm |
| Plaatdikte | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 10,5 mm |
| Draagvermogen | 500 kg |
| € 77,83 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952900202790
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 245 mm |
| Plaatdikte | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 10,5 mm |
| Draagvermogen | 600 kg |
| € 60,07 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven