360°-BEELD
Zwaar belastbare zwenkwiel - polyamide wiel - wiel-Ø 100 tot 300 mm - bouwhoogte 150 tot 355 mm - draagvermogen 400 tot 2000 kg
Toepassing
- De zware zwenkwiel met dubbele stop in de voorloop is uitermate geschikt voor gebruik op tapijt, linoleum en glad beton.
- Het kogelgelagerde wiel is volledig gemaakt van polyamide 6. Polyamide 6 kan vocht opnemen en afgeven.
- Het frame is een zware, verzinkte gelaste staalconstructie.
- De vorkkop is voorzien van een afgedicht axiaal groefkogellager en een kegellager, evenals een smeernippel.
- Het wiel is met een centrale bout vastgeschroefd en geborgd.
- De rol is breukvast bij hoge belasting en heeft een lage rolweerstand.
- De rol is zeer goed bestand tegen chemicaliën en geschikt voor temperaturen van -40 tot +90 °C.
- Materiaal wiel - polyamide 6
- Materiaal behuizing - gelaste stalen constructie, verzinkt
- Lagers - Kogellagers
- Wiel-Ø - 100 tot 300 mm
- Wielbreedte - 40 tot 60 mm
- Hoogte - 150 tot 355 mm
- Uitsteeklengte - 45 tot 75 mm
- Plaatmaat - 135 x 110 tot 175 x 140 mm
- Gatmaat - 105 x 80 tot 140 x 105 mm
- Schroefgat-Ø - 11 tot 15 mm
- Draagvermogen - 400 tot 2000 kg
| vanaf € 166,71 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Heeft u vragen?
Wij helpen u graag verder!
Wij helpen u graag verder!
Uitvoeringen (7)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Uitsteeklengte
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952931929200
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 150 mm |
| Uitsteeklengte | 45 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 400 kg |
| € 166,71 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952931929500
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 170 mm |
| Uitsteeklengte | 50 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 700 kg |
| € 109,56 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952931929700
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Uitsteeklengte | 55 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 800 kg |
| € 116,09 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952931929900
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 245 mm |
| Uitsteeklengte | 60 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 1300 kg |
| € 194,18 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952931930100
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 295 mm |
| Uitsteeklengte | 70 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 1500 kg |
| € 191,35 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952931930300
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 58 mm |
| Bouwhoogte | 305 mm |
| Uitsteeklengte | 70 mm |
| Plaatmaat | 175 x 140 mm |
| Gatmaat | 140 x 105 mm |
| Schroefgat-Ø | 15 mm |
| Draagvermogen | 1700 kg |
| € 243,67 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952931930500
Uitvoering
| Wiel-Ø | 300 mm |
| Wielbreedte | 60 mm |
| Bouwhoogte | 355 mm |
| Uitsteeklengte | 75 mm |
| Plaatmaat | 175 x 140 mm |
| Gatmaat | 140 x 105 mm |
| Schroefgat-Ø | 15 mm |
| Draagvermogen | 2000 kg |
| € 381,46 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven