360°-BEELD
Zwenkwiel - Rem - Volledig rubberen wiel - Wiel-Ø 80 tot 250 mm - Bouwhoogte 100 tot 290 mm - Draagvermogen 50 tot 295 kg
Toepassing
- De transportwagenwiel met rem is uitermate geschikt voor gebruik op tegels, parket, industriële vloeren en oneffen, harde vloeren.
- Het wagenwiel met rollagers bestaat uit plaatstaal, het loopvlak is van blauwgrijs, niet-krijzend, geurloos standaard massief rubber met een hardheid van ca. 80 tot 85° Shore A.
- De behuizing, waarvan de vorkkop dubbel kogelgelagerd is, is vervaardigd uit verzinkt plaatstaal.
- Materiaal wielbehuizing - plaatstaal
- Materiaal loopvlak - standaard massief rubber, ca. 80 tot 85° Shore A
- Materiaal behuizing - gegalvaniseerd plaatstaal
- Lagers - Rollagers
- Wiel-Ø - 80 tot 250 mm
- Wielbreedte - 25 tot 60 mm
- Hoogte - 100 tot 290 mm
- Uitsteeklengte - 36 tot 66 mm
- Plaatmaat - 105 x 80 tot 135 x 110 mm
- Gatmaat - 80 x 60 tot 105 x 80 mm
- Schroefgat-Ø - 9 tot 11 mm
- Draagvermogen - 50 tot 295 kg
Uitvoeringen (8)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Uitsteekl
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952920029351
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 25 mm |
| Bouwhoogte | 100 mm |
| Uitsteekl | 36 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 50 kg |
Artikelnummer: 952920029352
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Uitsteekl | 38 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 70 kg |
Artikelnummer: 952920029535
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 38 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitsteekl | 38 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 100 kg |
Artikelnummer: 952920035515
Uitvoering
| Wiel-Ø | 140 mm |
| Wielbreedte | 37 mm |
| Bouwhoogte | 173 mm |
| Uitsteekl | 46 mm |
| Plaatmaat | 115 x 85 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 120 kg |
Artikelnummer: 952920029354
Uitvoering
| Wiel-Ø | 160 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Uitsteekl | 52 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 135 kg |
Artikelnummer: 952920031742
Uitvoering
| Wiel-Ø | 180 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 210 mm |
| Uitsteekl | 53 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 170 kg |
| € 54,13 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952920029355
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Uitsteekl | 54 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 205 kg |
Artikelnummer: 952920029837
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 60 mm |
| Bouwhoogte | 290 mm |
| Uitsteekl | 66 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 295 kg |
| € 57,46 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven