360°-BEELD
Zwenkwiel - Volledig rubberen wiel - Wiel-Ø 80 tot 200 mm - Bouwhoogte 100 tot 235 mm - Draagvermogen 50 tot 205 kg
Toepassing
- De transportrol is uitermate geschikt voor gebruik op tegels, parket, gladde industriële vloeren en oneffen, harde vloeren.
- Het gelagerde wielhuis is gemaakt van plaatstaal, het loopvlak van grijs, geurloos standaard massief rubber.
- De behuizing, waarvan de vorkkop dubbel kogelgelagerd is, is vervaardigd uit verzinkt plaatstaal.
- De rol loopt spoorloos.
- Materiaal wielbehuizing - plaatstaal
- Materiaal loopvlak - standaard massief rubber
- Materiaal behuizing - gegalvaniseerd plaatstaal
- Lagers - Rollagers
- Wiel-Ø - 80 tot 200 mm
- Wielbreedte - 30 tot 50 mm
- Hoogte - 100 tot 235 mm
- Uitval - 36 tot 54 mm
- Gatdiameter - 12 tot 16,5 mm
- Draagvermogen - 50 tot 205 kg
Uitvoeringen (5)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Uitsteekl
Gat in de achterkant Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952910030291
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Bouwhoogte | 100 mm |
| Uitsteekl | 36 mm |
| Gat in de achterkant Ø | 12 mm |
| Draagvermogen | 50 kg |
Artikelnummer: 952910030292
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Uitsteekl | 38 mm |
| Gat in de achterkant Ø | 12 mm |
| Draagvermogen | 70 kg |
Artikelnummer: 952910030293
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 38 mm |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Uitsteekl | 38 mm |
| Gat in de achterkant Ø | 12 mm |
| Draagvermogen | 100 kg |
Artikelnummer: 952910030294
Uitvoering
| Wiel-Ø | 160 mm |
| Wielbreedte | 38 mm |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Uitsteekl | 52 mm |
| Gat in de achterkant Ø | 16,5 mm |
| Draagvermogen | 135 kg |
Artikelnummer: 952910030295
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Uitsteekl | 53 mm |
| Gat in de achterkant Ø | 16,5 mm |
| Draagvermogen | 205 kg |
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven