360°-BEELD
Apparaatzwenkwiel met dubbele stop - wiel-Ø 80 tot 200 mm - bouwhoogte 100 tot 235 mm - draagvermogen 150 tot 400 kg
Toepassing
- De apparatenzwenkwiel met dubbele stop is uitermate geschikt voor gebruik op tegels, ruw beton en oneffen vloeren.
- Het glijgelagerde wielhuis is gemaakt van polyamide 6, het loopvlak van paars elastisch polyurethaan met ca. 80° Shore A.
- De behuizing, waarvan de vorkkop dubbel kogelgelagerd is, is vervaardigd uit verzinkt plaatstaal. In de afdichting is een kogelafstandhouder geïntegreerd.
- De rol biedt een hoog rijcomfort en een geruisloze loop.
- Materiaal wiel - polyamide 6
- Materiaal loopvlak - elastisch polyurethaan, ca. 80° Shore A
- Materiaal behuizing - gegalvaniseerd plaatstaal
- Lagers - Glijlagers
- Wiel-Ø - 80 tot 200 mm
- Wielbreedte - 35 tot 47 mm
- Hoogte - 100 tot 235 mm
- Plaatmaat - 105 x 80 tot 135 x 110 mm
- Gatmaat - 80 x 60 tot 105 x 80 mm
- Schroefgat-Ø - 9 tot 11 mm
- Draagvermogen - 130 tot 400 kg
Uitvoeringen (5)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952910030077
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 100 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 130 kg |
Artikelnummer: 952910030078
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 180 kg |
Artikelnummer: 952910030079
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
Artikelnummer: 952910030080
Uitvoering
| Wiel-Ø | 160 mm |
| Wielbreedte | 45 mm |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
| € 60,69 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952910030081
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 47 mm |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 400 kg |
| € 71,48 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven