360°-BEELD
Apparaatzwenkwiel met dubbele stop - wiel-Ø 80 tot 250 mm - bouwhoogte 108 tot 297 mm - draagvermogen 150 tot 700 kg
Toepassing
- De apparatenzwenkwiel is uitermate geschikt voor gebruik op tegels, ruw beton en oneffen vloeren.
- Het kogellagerwiel bestaat uit polyamide 6, het cilindrische loopvlak uit blauw polyurethaan met ca. 95° Shore A.
- De zware, geperste stalen behuizing is verzinkt.
- De vorkkop is voorzien van dubbele kogellagers.
- De rol is bijzonder ongevoelig voor stoten en slagen en biedt een hoog draagvermogen, geringe slijtage en een soepele loop.
- Materiaal wiel - polyamide 6
- Materiaal loopvlak - polyurethaan, ca. 95° Shore A
- Materiaal behuizing - gegalvaniseerd plaatstaal
- Lagers - Kogellagers
- Wiel-Ø - 80 tot 250 mm
- Wielbreedte - 35 tot 60 mm
- Hoogte - 108 tot 297 mm
- Uitsteeklengte - 40 tot 67 mm
- Plaatmaat - 105 x 80 tot 135 x 110 mm
- Gatmaat - 80 x 60 tot 105 x 80 mm
- Schroefgat-Ø - 8,5 tot 10,5 mm
- Draagvermogen - 150 tot 700 kg
Het wiel met een wieldiameter van 250 mm is voorzien van een dubbele stop in de voorloop. Alle andere wielen hebben een dubbele stop in de naloop.
Uitvoeringen (7)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Uitsteekl
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952910021248
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Uitsteekl | 40 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 8,5 mm |
| Draagvermogen | 150 kg |
Artikelnummer: 952910021249
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Uitsteekl | 40 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 8,5 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
Artikelnummer: 952910021250
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitsteekl | 40 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 8,5 mm |
| Draagvermogen | 250 kg |
Artikelnummer: 952910021251
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 45 mm |
| Bouwhoogte | 195 mm |
| Uitsteekl | 56 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 10,5 mm |
| Draagvermogen | 380 kg |
Artikelnummer: 95292125100
Uitvoering
| Wiel-Ø | 160 mm |
| Wielbreedte | 45 mm |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Uitsteekl | 56 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 10,5 mm |
| Draagvermogen | 380 kg |
Artikelnummer: 952910021252
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 245 mm |
| Uitsteekl | 56 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 10,5 mm |
| Draagvermogen | 500 kg |
| € 74,12 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952910023334
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 60 mm |
| Bouwhoogte | 297 mm |
| Uitsteekl | 67 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 10,5 mm |
| Draagvermogen | 700 kg |
| € 77,90 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven