360°-BEELD
Apparaatzwenkwiel - thermoplastwiel - wiel-Ø 80 tot 250 mm - bouwhoogte 100 tot 290 mm - draagvermogen 120 tot 400 kg
Toepassing
- De apparatenzwenkwiel is uitermate geschikt voor gebruik op tegels, glad beton en oneffen vloeren.
- Het glijgelagerde wielhuis is gemaakt van polypropyleen, het loopvlak van blauwgrijs, niet-krijzend, thermoplastisch rubber met ca. 85° Shore A.
- De behuizing, waarvan de vorkkop dubbel kogelgelagerd is, is gemaakt van verzinkt plaatstaal. In de afdichting is een kogelafstandhouder geïntegreerd.
- Het wiel loopt soepel.
- Materiaal wiel - polypropyleen
- Materiaal loopvlak - thermoplastisch rubber, ca. 85° Shore A
- Materiaal behuizing - gegalvaniseerd plaatstaal
- Lagers - Glijlagers
- Wiel-Ø - 80 tot 250 mm
- Wielbreedte - 35 tot 60 mm
- Hoogte - 100 tot 290 mm
- Plaatmaat - 105 x 80 tot 135 x 110 mm
- Gatmaat - 80 x 60 tot 105 x 80 mm
- Schroefgat-Ø - 9 tot 11 mm
- Draagvermogen - 120 tot 400 kg
Uitvoeringen (6)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952910029380
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 100 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 120 kg |
Artikelnummer: 952910029381
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 150 kg |
Artikelnummer: 952910023382
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
Artikelnummer: 952910029383
Uitvoering
| Wiel-Ø | 160 mm |
| Wielbreedte | 45 mm |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 260 kg |
Artikelnummer: 952910029384
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 350 kg |
Artikelnummer: 952910029385
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 60 mm |
| Bouwhoogte | 290 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 400 kg |
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven