360°-BEELD
Bokwiel - elastisch massief rubber wiel - wiel-Ø 80 tot 200 mm - bouwhoogte 100 tot 235 mm - draagvermogen 100 tot 350 kg
Toepassing
- De bokwiel is uitermate geschikt voor gebruik op tegels, parket, industriële vloeren en oneffen vloeren.
- Elastisch massief rubber is door zijn zachte loopvlak bijzonder geschikt voor oneffen, harde vloeren.
- Het wiel met rollager bestaat uit kunststof, het slijtvaste, bolle loopvlak is van blauw elastisch massief rubber met ca. 65° Shore A.
- De behuizing is gemaakt van verzinkt plaatstaal.
- De rol loopt geruisarm, laat geen sporen achter en dempt trillingen op betrouwbare wijze.
- Materiaal wielbehuizing - kunststof
- Materiaal loopvlak - elastisch massief rubber, ca. 65° Shore A
- Materiaal behuizing - verzinkt plaatstaal
- Lagers - Rollagers
- Wiel-Ø - 80 tot 200 mm
- Wielbreedte - 35 tot 48 mm
- Hoogte - 100 tot 235 mm
- Platte maaten - 100 x 80 tot 135 x 114 mm
- Gatmaat - 80 x 60 tot 105 x 80 mm
- Schroefgat-Ø - 9 tot 11 mm
- Draagvermogen - 100 tot 350 kg
Uitvoeringen (6)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952920029641
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 100 mm |
| Plaatmaat | 100 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 100 kg |
Artikelnummer: 952920029642
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 36 mm |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Plaatmaat | 100 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 125 kg |
Artikelnummer: 952920029643
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 36 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Plaatmaat | 100 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
Artikelnummer: 952920035488
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 36 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 77 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
Artikelnummer: 952920029644
Uitvoering
| Wiel-Ø | 160 mm |
| Wielbreedte | 48 mm |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
Artikelnummer: 952920029645
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 48 mm |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 350 kg |
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven