360°-BEELD
Bokwiel - met massief rubberen wiel - wiel-Ø 80 tot 280 mm - bouwhoogte 100 tot 320 mm - draagvermogen 50 tot 385 kg
Toepassing
- De bokwiel is uitermate geschikt voor gebruik op tegels, parket, industriële vloeren en oneffen vloeren.
- Volledig rubber is door zijn zachte loopvlak bijzonder geschikt voor oneffen, harde vloeren.
- Het wiel met rollager bestaat uit plaatstaal, het bolvormige loopvlak is gemaakt van zwart, geurneutraal standaard massief rubber met een hardheid van ca. 80 tot 85° Shore A.
- De behuizing is gemaakt van verzinkt plaatstaal.
- De rol loopt geruisarm en dempt trillingen op betrouwbare wijze.
- Materiaal wielbehuizing - plaatstaal
- Materiaal loopvlak - standaard massief rubber, ca. 80 tot 85° Shore A
- Materiaal behuizing - verzinkt plaatstaal
- Wiel-Ø - 80 tot 280 mm
- Wielbreedte - 25 tot 70 mm
- Hoogte - 100 tot 320 mm
- Plaatmaat - 102 x 87 tot 195 x 160 mm
- Gatmaat - 80 x 60 tot 160 x 120 mm
- Schroefgat-Ø - 9 tot 14 mm
- Draagvermogen - 50 tot 385 kg
Door diffusie van weekmakers kan het contact met de vloer worden aangetast.
Uitvoeringen (12)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952920029271
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 25 mm |
| Bouwhoogte | 100 mm |
| Plaatmaat | 102 x 87 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 50 kg |
Artikelnummer: 952920029272
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Plaatmaat | 102 x 87 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 70 kg |
Artikelnummer: 952920032436
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 70 kg |
Artikelnummer: 952920029273
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 38 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Plaatmaat | 102 x 87 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 100 kg |
Artikelnummer: 952920040071
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 38 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 77 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 100 kg |
Artikelnummer: 952920029820
Uitvoering
| Wiel-Ø | 140 mm |
| Wielbreedte | 37 mm |
| Bouwhoogte | 173 mm |
| Plaatmaat | 115 x 85 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 120 kg |
Artikelnummer: 952920029274
Uitvoering
| Wiel-Ø | 160 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 135 kg |
Artikelnummer: 952920029823
Uitvoering
| Wiel-Ø | 180 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 210 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 170 kg |
Artikelnummer: 952920029275
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 205 kg |
Artikelnummer: 952920013733
Uitvoering
| Wiel-Ø | 225 mm |
| Wielbreedte | 55 mm |
| Bouwhoogte | 250 mm |
| Plaatmaat | 150 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 250 kg |
Artikelnummer: 952920013739
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 60 mm |
| Bouwhoogte | 290 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 275 kg |
| € 52,62 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952920013743
Uitvoering
| Wiel-Ø | 280 mm |
| Wielbreedte | 70 mm |
| Bouwhoogte | 320 mm |
| Plaatmaat | 195 x 160 mm |
| Gatmaat | 160 x 120 mm |
| Schroefgat-Ø | 14 mm |
| Draagvermogen | 385 kg |
| € 73,30 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven