360°-BEELD
Bokwiel - polyamide wiel - rollager - wiel-Ø 58 tot 200 mm - bouwhoogte 76 tot 235 mm - draagvermogen 75 tot 350 kg
Toepassing
- De bokwiel is uitermate geschikt voor gebruik op tapijt, linoleum en glad beton.
- Het rolgelagerde wiel met cilindrisch loopvlak bestaat volledig uit polyamide 6. Polyamide kan vocht opnemen en weer afgeven.
- De behuizing is gemaakt van verzinkt plaatstaal.
- De rol is zeer goed bestand tegen chemicaliën, breukvast bij hoge belastingen en geschikt voor temperaturen van -40 tot +90 °C.
- Materiaal wiel - polyamide 6
- Materiaal behuizing - gegalvaniseerd plaatstaal
- Lagers - Rollagers
- Wiel-Ø - 58 tot 250 mm
- Wielbreedte - 25 tot 58 mm
- Hoogte - 76 tot 290 mm
- Platte maaten - 95 x 54 tot 135 x 114 mm
- Gatenpatroon - 71 x 24 tot 105 x 80 mm
- Schroefgat-Ø - 7 tot 11 mm
- Draagvermogen - 75 tot 400 kg
Uitvoeringen (9)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952921213400
Uitvoering
| Wiel-Ø | 58 mm |
| Wielbreedte | 25 mm |
| Bouwhoogte | 76 mm |
| Plaatmaat | 95 x 54 mm |
| Gatmaat | 71 x 24 mm |
| Schroefgat-Ø | 7 mm |
| Draagvermogen | 75 kg |
Artikelnummer: 952921213600
Uitvoering
| Wiel-Ø | 65 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Bouwhoogte | 87 mm |
| Plaatmaat | 95 x 54 mm |
| Gatmaat | 71 x 24 mm |
| Schroefgat-Ø | 7 mm |
| Draagvermogen | 100 kg |
Artikelnummer: 952922956200
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 100 mm |
| Plaatmaat | 102 x 87 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 150 kg |
Artikelnummer: 952921217200
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 58 mm |
| Bouwhoogte | 290 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 400 kg |
| € 53,74 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
Artikelnummer: 952922956300
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 38 mm |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Plaatmaat | 102 x 87 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 180 kg |
Artikelnummer: 952922956400
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 38 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Plaatmaat | 102 x 87 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
Artikelnummer: 952922956500
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 43 mm |
| Bouwhoogte | 185 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
Artikelnummer: 952922956600
Uitvoering
| Wiel-Ø | 175 mm |
| Wielbreedte | 45 mm |
| Bouwhoogte | 208 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 350 kg |
Artikelnummer: 952922956700
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 350 kg |
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven