360°-BEELD
Bokwiel - polyurethaanwiel - wiel-Ø 80 tot 250 mm - bouwhoogte 100 tot 290 mm - draagvermogen 150 tot 400 kg
Toepassing
- De bokwiel is uitermate geschikt voor gebruik op tapijt, linoleum en gladde vloeren.
- Het kogellagerwiel bestaat uit polyamide 6, het cilindrische loopvlak uit blauw polyurethaan met ca. 95° Shore A.
- De behuizing is gemaakt van verzinkt plaatstaal.
- De rol biedt een hoog draagvermogen, geringe slijtage en loopt soepel.
- Materiaal wielbehuizing - polyamide 6
- Materiaal loopvlak - polyurethaan, ca. 95° Shore A
- Materiaal behuizing - gegalvaniseerd plaatstaal
- Lagers - Kogellagers
- Wiel-Ø - 80 tot 250 mm
- Wielbreedte - 35 tot 60 mm
- Hoogte - 100 tot 290 mm
- Platte afmetingen - 100 x 80 tot 135 x 114 mm
- Gatenmaat - 80 x 60 tot 105 x 80 mm
- Schroefgat-Ø - 9 tot 11 mm
- Draagvermogen - 150 tot 400 kg
Uitvoeringen (9)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952910029796
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 100 mm |
| Plaatmaat | 100 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 150 kg |
Artikelnummer: 952910029797
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Plaatmaat | 100 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 180 kg |
Artikelnummer: 952910033327
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 180 kg |
Artikelnummer: 952910029798
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Plaatmaat | 100 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 225 kg |
Artikelnummer: 952910032272
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 225 kg |
Artikelnummer: 952910029799
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 45 mm |
| Bouwhoogte | 185 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
Artikelnummer: 952910031690
Uitvoering
| Wiel-Ø | 160 mm |
| Wielbreedte | 45 mm |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Plaatmaat | 135 x 113 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
Artikelnummer: 952910029800
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 400 kg |
Artikelnummer: 952910029801
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 60 mm |
| Bouwhoogte | 290 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 400 kg |
| € 79,54 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven