360°-BEELD
Dubbele zwenkwiel voor apparaten - Rem - Wiel-Ø 50 tot 75 mm - Bouwhoogte 75 tot 102 mm - Draagvermogen 60 tot 80 kg
Toepassing
- De dubbele zwenkwiel met rem is ideaal voor universeel gebruik.
- Het kogellagerwiel is gemaakt van kunststof, het loopvlak is van blauwgrijs rubber.
- De behuizing, waarvan de kop is voorzien van dubbele kogellagers, is vervaardigd uit verzinkt-gechromateerd plaatstaal.
- Het wiel is voorzien van stofbeschermingsschijven om het kogellager tegen stof en vuil te beschermen.
- De rol biedt een lage rolweerstand en loopt zeer soepel, zelfs bij zware belastingen en hoge snelheden.
- Materiaal wiel - kunststof
- Materiaal loopvlak - rubber
- Materiaal behuizing - verzinkt-gechromateerd plaatstaal
- Lagers - Kogellagers
- Wiel-Ø - 50 tot 75 mm
- Wielbreedte - 2 x 18 tot 2 x 24 mm
- Hoogte - 75 tot 102 mm
- Uitsteeklengte - 33 tot 36 mm
- Plaatmaat - 60 x 60 tot 77 x 67 mm
- Gatmaat - 46 x 46/38 x 38 tot 70 x 60/45 x 35 mm
- Schroefgat-Ø - 6,2 mm
- Draagvermogen - 60 tot 80 kg
Uitvoeringen (2)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Uitsteeklengte
Plaatmaat
Gatmaat
Draagvermogen
Artikelnummer: 4021885003258
Uitvoering
| Wiel-Ø | 50 mm |
| Wielbreedte | 2 x 18 mm |
| Bouwhoogte | 75 mm |
| Uitsteeklengte | 36 mm |
| Plaatmaat | 60 x 60 mm |
| Gatmaat | 46 x 46/38 x 38 mm |
| Draagvermogen | 60 kg |
Artikelnummer: 4021885017644
Uitvoering
| Wiel-Ø | 75 mm |
| Wielbreedte | 2 x 24 mm |
| Bouwhoogte | 102 mm |
| Uitsteeklengte | 33 mm |
| Plaatmaat | 77 x 67 mm |
| Gatmaat | 70 x 60/45 x 35 mm |
| Draagvermogen | 80 kg |
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven