(Voorbeeldweergave)
Toepassing
  • Compacte magneetklep voor nauwkeurige regeling van perslucht in pneumatische systemen.
Beschrijving
  • De Festo magneetklep VUVG-B10A-F is een compacte 5/2-wegklep met een bouwgrootte van 10 mm voor pneumatische toepassingen.
  • Door de elektrische bediening met 24 V DC, een inschakeltijd van 100 % en korte schakeltijden is de klep bijzonder geschikt voor dynamische besturingstaken.
Technische specificaties
  • Klepwerking: 5/2 monostabiel
  • Bedieningswijze: elektrisch
  • Besturingstype: voorstuurventiel
  • Stuurluchttoevoer: extern
  • Beschermingsklasse: IP40, IP65 met stopcontact
  • Elektrische aansluiting: via elektrische aansluitplaat
  • Bedrijfsspanning: 24 V DC
  • Toegestane spanningsschommelingen: ±10 %
  • Spoelkenmerken: 24 V DC: 1,0 W (hoogstroomfase), 0,3 W (laagstroomfase)
  • Inschakelduur: 100 %
  • Inbouwpositie: willekeurig
  • Kleppengrootte: 10 mm
  • Constructieve opbouw: zuigerschuif
  • Afdichtingsprincipe: zacht
  • Overdekking: positieve overdekking
  • Terugstelsysteem: mechanische/pneumatische veer (afhankelijk van de variant)
  • Handmatige bediening: vergrendelbaar, tastbaar, verborgen
  • Afvoerfunctie: regelbaar
  • Schakeltijd aan: 7 ms
  • Schakeltijd uit: 15–21 ms
  • Normale nominale doorstroming: 80–100 l/min
  • Werkdruk: –0,9 bar tot 8/10 bar
  • Stuurdruk: 0,25/0,3 MPa tot 0,8 MPa
  • Omgevings- en mediumtemperatuur: –5 °C tot +60 °C
  • Beperking temperatuur: –5 °C tot +50 °C zonder houdstroomverlaging
  • Bedrijfsmedium: perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:4:4]
  • Opmerking Medium: geolied gebruik mogelijk (vereist bij verder gebruik)
  • Geschikt voor vacuüm: ja
  • Cleanroomklasse: ISO 14644-1, klasse 5
  • LABS-conformiteit: VDMA 24364-B1/B2-L
  • Corrosiebestendigheidsklasse (KBK): 2 – matige corrosiebelasting
  • Materiaal behuizing: geknoopte aluminiumlegering
  • Materiaal afdichtingen: HNBR, NBR
  • Materiaalinformatie: RoHS-conform
  • Trillingsbestendigheid: volgens FN 942017-4, EN 60068-2-6 (scherpheidsgraad 2)
  • Schokbestendigheid: volgens FN 942017-5, EN 60068-2-27 (schokklasse 2)
  • Prijs per stuk
Uitvoeringen (2)
Selectie beperken
Terugstelsysteem
Normale nominale doorstroming
Werkdruk
Stuurdruk
Nominale diameter
Schakeltijd uit
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 854003673300
Uitvoering
Terugstelsysteemmechanische veer
Normale nominale doorstroming80 l/min
Werkdruk-0,9 tot 8 bar
Stuurdruk3 tot 8 bar
Nominale diameter1,4 mm
Schakeltijd uit21 ms
79,52
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 854003673400
Uitvoering
Terugstelsysteemmechanische veer, pneumatische veer
Normale nominale doorstroming100 l/min
Werkdruk2,5 tot 8 bar
Stuurdruk-0,9 tot 10 bar
Nominale diameter2 mm