Beschrijving
  • De magneetklep VUVG-B14-F-1R8L is een compacte 5/2-wegklep in monostabiele uitvoering.
  • Met een klepgrootte van 14 mm en een nominaal debiet tot 630 l/min is deze klep ideaal voor gebruik in toepassingen met beperkte ruimte en hoge schakelsnelheden.
Technische specificaties
  • Klepwerking - 5/2-weg, monostabiel
  • Kleppengrootte - 14 mm
  • Nominale diameter - 5,6 mm
  • Normale nominale doorstroming - 520 tot 630 l/min
  • Bedrijfsspanning - 24 V DC
  • Toegestane spanningsschommelingen - ±10 %
  • Spoelkenmerken - 24 V DC, 1,0 W
  • Inschakelduur - 100 %
  • Afdichtingsprincipe - zacht
  • Terugstelsysteem - veer (pneumatisch of mechanisch)
  • Stuurluchttoevoer - extern
  • Afvoerklep - regelbaar
  • Handmatige bediening - vergrendelbaar, tastbaar, verborgen
  • Pneumatische aansluiting - flens
  • Elektrische aansluiting - via elektrische aansluitplaat
  • Beschermingsklasse - IP65 met stopcontact
  • Bedrijfs-/regelmedium - Perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:4:4]
  • Medium- en omgevingstemperatuur - -5 tot +60 °C
  • Beperking temperatuurbereik - -5 tot +50 °C zonder houdstroomverlaging
  • Corrosiebestendigheidsklasse - KBK 2 (matige belasting)
  • Cleanroomklasse - ISO 14644-1, klasse 5
  • Geschikt voor vacuüm - ja
  • Schokbestendigheid - getest volgens FN 942017-5 en EN 60068-2-27
  • Trillingsbestendigheid - getest volgens FN 942017-4 en EN 60068-2-6
  • Goedkeuringen - RCM Mark, c UL us – Recognized (OL)
  • Prijs per stuk
Uitvoeringen (2)
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Terugstelsysteem Werkdruk Stuurdruk Schakeltijd aan/uit Prijs incl. btw.
854004069000 pneumatische veer -0,9 tot 10 bar 2,5 tot 8 bar 14 ms / 22 ms
Prijs incl. btw.
gratis verzending
854004069100 mechanische veer -0,9 tot 8 bar 3 tot 8 bar 13 ms / 40 ms