(Voorbeeldweergave)
Toepassing
Beschrijving
  • De magneetklep VUVG-B14-F-1T1L is een compacte 5/2-wegklep in monostabiele uitvoering.
  • Het overtuigt door een doorstroming van maximaal 500 l/min bij een klepgrootte van slechts 14 mm.
Technische specificaties
  • Klepwerking - 5/2 monostabiel
  • Kleppengrootte - 14 mm
  • Normale nominale doorstroming - 500 l/min
  • Bedrijfsspanning - 24 V DC
  • Toegestane spanningsschommelingen - ±10 %
  • Spoelkenmerken - 22 V DC, 1,0 W
  • Inschakelduur - 100 %
  • Max. schakelfrequentie - 3 Hz
  • Overdekking - positieve overdekking
  • Constructieve opbouw - zuigerschuif
  • Afdichtingsprincipe - zacht
  • Terugstelsysteem - mechanische veer / pneumatische veer (afhankelijk van variant)
  • Bedieningswijze - elektrisch
  • Besturingstype - voorstuurventiel
  • Stuurluchttoevoer - extern
  • Afvoerklep - regelbaar
  • Handmatige bediening - vergrendelbaar, tastbaar
  • Signaalstatusindicatie - LED
  • Pneumatische aansluiting - flens
  • Elektrische aansluiting - via aansluitplaat
  • Beschermingsklasse - IP65, IP67
  • Bedrijfs-/regelmedium - perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:4:4], geolied of ongeolied
  • Medium- en omgevingstemperatuur - -5 tot +60 °C
  • Inbouwpositie - willekeurig
  • Materiaal behuizing - aluminium smeedlegering
  • Materiaal afdichtingen - HNBR, NBR
  • Materiaalinformatie - RoHS-conform
  • LABS-conformiteit - VDMA24364-B1/B2-L
  • Corrosiebestendigheidsklasse - KBK 2 (matige belasting)
  • Schok- en trillingsbestendigheid - getest volgens EN 60068
  • Goedkeuringen - c UL us – Recognized (OL)
  • Prijs per stuk
Uitvoeringen (2)
Stuurdruk
Schakeltijd aan
Schakeltijd uit
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 854003943000
Uitvoering
Terugstelsysteemmechanische veer
Werkdruk-0,9 tot 8 bar
Stuurdruk3 tot 8 bar
Schakeltijd aan10 ms
Schakeltijd uit38 ms
103,13
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 854003943900
Uitvoering
Terugstelsysteempneumatische veer
Werkdruk-0,9 tot 10 bar
Stuurdruk1,5 tot 8 bar